Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

A ludzie nadal dają tylko 4gb ;) Crysis to zawsze była rewolucja :P Jedynka zjada najnowsze jedno-procesorowe grafiki w HD na śniadanie nie mówiąc o dwójce z high tex pack i dx11 dla 6990 :P Jak na 2500zł 45fps to jednak troche malo :wariat:APEL DLA SKŁADAJĄCYCH ZESTAWY! JAK JEST BUDŻET 8GB RAMU JEST WYMOGIEM!

Edytowane przez Drzewo97
Link to post
Share on other sites

Skoro taki tani, to dokupiłem dodatkowe 4GB za 100zł:

http://img692.imageshack.us/img692/8504/sam0053e.jpg

 

Do tego WD Green 1TB. Wydajność 20MB/s gorsza od Seagate Green, ale jest cichszy i mniej wibruje. Polecam.

Pozbyłem się RAID0, bo coś nie działał tak jak trzeba, a skoro mam SSD, to jest zbędny :)

Link to post
Share on other sites

@Mixtape: No jak jest tak tani, to aż szkoda nie kupić ;) Windows 7 lubi sobie trochę zjeść. Teraz, nic nie robiąc zjada 1.9GB.

 

@GreQonE: Nie chciałem 2TB, a Samsung nie zrobił wersji 1TB. Wydajność na magazyn nie robi większej różnicy czy jest to 80MB/s czy 90. Wg tych testów, pod względem wibracji i hałasu wypadają WD: http://www.silentpcreview.com/article1181-page5.html Na dodatek jest tu wersja 2TB, więc jedynka wypada jeszcze lepiej (mniej talerzy). Seagate niszczy cała resztę wydajnością, no ale jednak jest głośniejszy.

Link to post
Share on other sites

Problem jest z wysokością kostek więc chyba trzeba będzie się rzucić na 2x4GB i będzie po problemie, jedno jest pewne...z teksturami hi res i nastawami ultra Krzyś 2 wygląda fajnie ;)

 

Co do samego RAM'u to w Mary Jane II obsadzę chyba maxa triple channel ze względu na VMware, tanio nie będzie bo kostki muszą mieć wyżyłowane timingi.

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Skoro taki tani, to dokupiłem dodatkowe 4GB za 100zł:

 

 

Do tego WD Green 1TB. Wydajność 20MB/s gorsza od Seagate Green, ale jest cichszy i mniej wibruje. Polecam.

Pozbyłem się RAID0, bo coś nie działał tak jak trzeba, a skoro mam SSD, to jest zbędny

 

 

O! XMS3 - też mam :P Świetne pamięci.

Link to post
Share on other sites

Chciałbyś :) nawet to co jak jest gwarancja ? Druga sprawa ta karta była w ogóle mało używana bo ma laptopa od czasu gdy poszedł na studia tak ze wszystko jest z nia Ok i na pewno nie wybuchnie, bardziej bym sie obawiał o eksplozje tego i5 2500k... :P

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Właśnie zakupiłem mysz przewodową pod USB - Perixx Perimice-203. Tak w ramach rezygnacji z bezprzewodowej. 33 PLN i całkiem fajna. Chodzi na biurku bez podkładki i nie gubi się. Lżejsza od poprzedniej ale mimo to wygodna.

 

http://p.gzhls.at/268578.jpg

 

EDIT: Już się wyświetla. Tamto zdjęcie chyba z neta usunęli...

 

3 przyciski (jeden w rolce), 800 DPI, całkiem dobrej jakości plastyk.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...