Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Posiadam gumowe etui w domu - kupione za 2zł!
Heh, nie jest to nic warte i brzydkie - kupiłem bo 2zł to niby nic a i tak zamawiałem folię więc jedna przesyłka :)

 

Ale już od huh, może 3msc. mam "skórzane" etui, w zasadzie to wsuwka. Sprawuje się świetnie - kilka nano rysek u dołu i po bokach, widoczne pod mocne światło i kilka mikro rysek u góry - bo tutaj już nie chroni. Jedynie materiał tej wsuwki, od strony plastiku trochę czarny jest, głównie w górnej części. Nie wiem czy od plastikowej tylnej klapki czy od brudu. Od strony ekranu nic nie widać :P

(Zawsze wsuwam tak samo, bo jest taki pasek pomagający wyciągać i mi wygodniej jest, go on znajduje się w z tyłu telefonu, bo jak się go wyciągnie to od razu mam telefon ekranem skierowanym do twarzy :P)

Link to post
Share on other sites

Ja swoją swojego Soniaka (Neo V) od początku noszę w sylikonowym etui. Gdyby te srebrne przyciski się tak nie powycierały, to miałbym nówkę telefon :P Najważniejsze, że tył obudowy nie wygląda jak lodowisko (a tego typu faktura lubi łapać każdy rodzaj rys).

Link to post
Share on other sites

Gra się instaluje. dopiero 2 disc (mam nadzieję, że pójdzie. Na żadnym krążku nie było cracka! %-))

 

 

Co do książki, to jakiś czas temu puściłem w net przerobione zdjęcie Grabarza, za karę miałem kupić i przeczytać jego książkę.

Cenię sobie jego humor, podejście do życia i miłość do gier. Więc kara będzie przyjemnością:) 

Link to post
Share on other sites

myślałem, że z 780tką ;)


PS dodo przyglądałeś się kwestii użyczania swoich gier przez Steam?

 

Wprowadzili to na razie w fazie  beta. Możesz pożyczać gry określonym osobom. Jedna z nich może grać, o ile Ty masz wyłączoną.

 

//e

Napisalem Ci PW, nie chce juz smiecic

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Lubię takie gadżety filmowe z gier też mam kilka, choćby figurki z Wiedźmina i Mass Effect :wariat:.

 

BTW kupiłem backplate do drugiej Ewy

 

http://img.photobucket.com/albums/v97/keioken20/Stuff/FB374AFD-9414-4808-B42A-C32AC9F541BF-9768-00000F47F6A16A87.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...