Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Jest to nieopłacalne (szybko spadek ceny) oraz nie estetyczne - a bo kto by chciał jeździć poobijanym i brudnym samochodem? Tak samo jest z telefonem, nie dość, że później trudniej sprzedać, to jeszcze chodzisz z poobdzieranym, porysowanym lub nawet rozbitym telefonem.
 

 

Nawet nie tyle nieestetyczne, co niekomfortowe w użytkowaniu. Rysy "rozłamują" obraz, przez co widać tęczę na ekranie :D

 

 

 

dla pedantów aż tak dbających o swoje fony polecam ten feletion który dobrze oddaje sytuacje

 

Aha, rozumiem że naklejając folię na ekran jestem pedantem. Z pięknym i gładkim ekranem sprzedam telefon za większą kwotę niż z obdartym i ogólnie zniszczonym. W dodatku przyjemniej mi się korzysta (pewnie nie tylko mi) z telefonu, gdy nie czuję tych bruzd.

Link to post
Share on other sites

Nowy BF to nic ciekawego.

Kampania to tylko grywwalny benchmark, zerowe AI przeciwników i śliczne widoczki z pozornie zniszczalnym otoczeniem.

 

Multi sporo nadrabia bo tam przeciwnik myśli, choc wchodząc ostatnio na serwery zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiście tak jest bo 80% ludzi zachowuje się jak mięso armatnie :P

Link to post
Share on other sites

 Z pięknym i gładkim ekranem sprzedam telefon za większą kwotę niż z obdartym i ogólnie zniszczonym. W dodatku przyjemniej mi się korzysta (pewnie nie tylko mi) z telefonu, gdy nie czuję tych bruzd.

 

 

jak mam sie targowac na końcu o 50 zł za telefon w lepszym stanie to dla mnie nie ma to sensu ;) Bo niech nikt nie liczy zbytnio ze wygląd telefonu daje niewiem + 25% do ceny. Tymbardziej ze tego syfu jest tyle na allegro np, że tylko negojować ceny pod siebie i sie kupi co chce bez problemu.

Ostatnio kupiłem znicze - różne rodzaje, kolory i cena.

 

a ja o dziwo jeszcze żadnego ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Jest coś takiego jak kultura użytkowania.

 

Jest jest, na neo v też nie miałem folii i po pół roku było zaledwie kilka rysek, następne pół roku miałem folię, bo po wymianie wyświetlacza była to zostawiłem. Ale lepiej dmuchać na zimne.

 

@Adonim, jak już pisałem, nie lubię smyrać po porysowanym ekranie.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

"Język polski trudna mowa być" :wariat:

 

 

 

 

 

@BIGPUN i inni posiadacze srajpodów oraz makbuków -

1383716_10151935529872207_1239226149_n.j

 

BTW- sam posiadam w domu MacBooka White 2.1 jakby co...

 

Tyle i koniec offtopu z mojej strony :D

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...