Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Poczytałem rekomendacje odnośnie wszystkich tych tańszych plazm Panasa i pooglądałem także je. Kolory oczywiście troszkę lepsze (choć różnica już nie jest tak drastyczna jak jeszcze ze 2 lata temu- z tymi wszystkimi boostami obraz jest żywszy na tym LEDzie- na całe szczęście wszystko można podregulować pod siebie), czerń zdecydowanie lepsza ale kąty widzenia są już w zasadzie identyczne (jedyna różnica dostrzegalna jest patrząc na telewizor z podłogi tuż przed nim)... All in all mam gorszą czerń i czyde.

 

W ciągu najbliższego miesiąca-dwóch mam zamiar kupić TV i ten jest jednym z faworytów.

Może jakaś mini recenzja na czasie? :D

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites

Jak przyjdzie to będziemy gadać. Ponoć polski soft jest walnięty bo wszędzie czytałem że jest wolny i nie reaguje na pilota itp. Jakiś gość rozwiązał to zmieniając kraj pochodzenia i wydaje się to prawdą bo ten w media markt nie miał problemów ani specjalnych lagów z funkcjami smart (mieszkam w BE). 

Link to post
Share on other sites
Jak przyjdzie to będziemy gadać. Ponoć polski soft jest walnięty bo wszędzie czytałem że jest wolny i nie reaguje na pilota itp. Jakiś gość rozwiązał to zmieniając kraj pochodzenia i wydaje się to prawdą bo ten w media markt nie miał problemów ani specjalnych lagów z funkcjami smart (mieszkam w BE).

Właśnie o tym słyszałem i tego się obawiam. Przykładowo w Media Marktach ten TV (jak i większość Philipsa) został wycofany właśnie z powodu tych problemów.

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A na piece posiadają jakąś gwarancję ?

Tak ale ja widziałem jak działa taki serwis kilkakrotnie... Wymieniają sam wkład z reguły i po 6 miesiącach zaczynają się cieki na spawach. Generalnie najlepszym producentem od lat jest zębiec. Jest to jedyna firma która dawała gwarancję na 10 lat jeszcze do niedawna (teraz chyba 5 lat). Ich blachy są solidne a jednocześnie nie za grube jak w defro. Przestawianie defro to darmowa siłownia. :-D

 

//Wytapane z Xperia T//

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...