Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

a jaką masz klawe że ci staty wyświetla xD ?

 

 

Jako że BF3 jest upośledzoną grą, która nie zaskarbiła sobie mojej sympatii dalej pocinam w BFBC2. Gra ta ma natywne wsparcie dla wyświetlaczy w klawiaturach logiszajsu więc ładnie pokazują się staty na nim.

Po co implementować to w BF3? Widać Logitech nie posmarował tak jak Razer, żeby gejmerzy kupili ich uber sprzęt.

 

Klawiatura to G19. Nie mogę się przyzwyczaić do nowego nabytku, czyli G13 - chętnie sprzedam :D

 

A ja głupi, kupiłem monitor żeby mi wyświetlało

 

 

Staty na monitorze to przeżytek :D

Link to post
Share on other sites

@dodo domyślam się, że także lubisz klasyke kina.

 

Kolekcje brd staram się poszerzać w miarę regularnie, dużo latam po promocjach + dostaję na różne okazje.

 

Tu jedna z moich ulubionych pozycji. 9 płytowa edycja SW

http://i.imgur.com/1ZH3iV0.jpg

Link to post
Share on other sites
też mam G19 , więc tak nie szpanuj , ale mimo to bardzo mało jest apków do tego

 

 

Apków jest dużo, ino trza poszukać. Poza tym nie szpanuje. Bardziej pasowała mi G510. Mniej się grzała i miała lepsze podświetlenie.

Niebieski w G19 ≠ niebieski.

Niebieski w G510 = niebieski.

 

Do tej pory nie potrafię pojąć, po co było wywalać HUB USB i zamiast niego wstawiać kartę dźwiękową.

 

@UP

 

Oświećcie mnie dobrzy ludzie. Co to "SW"?

 

EDIT.

 

Już widzę obrazki....

Link to post
Share on other sites

@dodo a co jeszcze masz w biblioteczce filmów lub książek?

Ja np mogę naokrągło oglądać Batmana Burtona.

Jako dzieciak byłem w kinie dwa razy. Następnie VHS, Dvd teraz brd. Nigdy mi się nie znudzi:)

 

Dodatkowo dwudziestoparoletni komiks:

http://i.imgur.com/A6hXZ95.jpg

 

 

Kolejny to T2:JD oraz Gladiator ze względu na muzę Zimmera (kuzwa jeden kawałek nawet mi na ślubie grali heh)

Link to post
Share on other sites
a co jeszcze masz w biblioteczce filmów lub książek?

 

Wole książki, obecnie wszystko na Kindle (mało miejsca) ale po przeprowadzce "na swoje" do PL będę miał biblioteczkę - nie ma to jak zapach książki. 

 

Mam raptem dziesięć BR (Avatar, Transformers yy nie pamietam)

Link to post
Share on other sites

Moje książki to tylko fantasy. Pełne wydania forgotten realms itp. z czasów młodości, za to żona ma jakiś defekt bańki bo czyta całymi linijkami jak kosmita, siada wieczorem i kończy książkę, zacząłem jej zamawiać w antykwariatach całe serie. Teraz te kartonu przewalają się po szafach. Ulubiona książka to właśnie godfather.

Moja to Smoczy Tron Tada Wiliamsa:)

Link to post
Share on other sites

@Up & Up

 

Kobiety inaczej odbierają bodźce płynące ze zmysłu wzrokowego. Tudzież skupienie na jednej czynności lepiej im wychodzi. Wielozadaniowość je przerasta.

 

@Bigpun

 

Zacznij zamawiać na amazonie. Może dostaniesz takie cuś -> http://www.wykop.pl/ramka/1485057/kupil-ksiazke-na-amazon-za-3-5-dolara-a-w-srodku/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...