Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Plotki o tym że R.A.T to bubel narodziły się na tym forum i pochodzą od ludzi którzy nawet tej myszki nie mieli w rękach. Recenzje które widziałem są raczej entuzjastyczne.

Amen. W dodatku najwięksi krzykacze przyznają się do tego, że RAT'a w życiu na oczy nie widzieli, a swoje opinie wyrobili na podstawie innych krzykaczy. Posiadam dziewiątkę od kilku miesięcy, problemów nie zaobserwowałem, wykonanie idealne, a o ergonomii można by napisać magisterkę. Sensor nie robi mi specjalnej różnicy, jeśli działa tak jak ma działać to dla mnie jest ok.

Link to post
Share on other sites

@Cacek

 

Bez OC 7770 chyba będzie odrobinkę mniej wydajna niż 4890. No ale prądu zje połowę tego co starsza siostra. To fakt.

 

@Radcho

Wrzucaj zdjęcia!

 

A co do tych RATów to sam nie wiem jak jest. Wydaje mi się że sam nie byłbym w stanie stwierdzić czy to takie dupiate sensory czy nie. Tak mnie tylko zastanawiała ta rozbieżność opinii.

Link to post
Share on other sites

Mówisz-masz,daj mi czas do Poniedziałku :)

Długo mi zajęło bo jeszcze w głowie były 7950/70 ale jakoś przemawia do mnie 670 bardziej.Zobaczymy ja ten model będzie się zachowywał.

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

@Cacek Bez OC 7770 chyba będzie odrobinkę mniej wydajna niż 4890. No ale prądu zje połowę tego co starsza siostra. To fakt.

Nie chcę mi się wierzyć :P Sprawdzę sam, liczyłem na małego kopa w niektórych tytułach, w 3dmark'arch wypada zdecydowanie lepiej niż 4890, poza tym szyna 128bit mi nie przeszkadza (nie będzie wąskim gardłem z pewnością), ponieważ gram na 1680x1050.

A co do tych RATów to sam nie wiem jak jest. Wydaje mi się że sam nie byłbym w stanie stwierdzić czy to takie dupiate sensory czy nie. Tak mnie tylko zastanawiała ta rozbieżność opinii.

Jak ze wszystkim... jeśli oceniamy sprzęt bez porównania do innych modeli może nam się wydawać świetny, podobnie jeśli nie potrafimy (bądź nie wiemy jak) wykorzystać potencjału drzemiącego w naszym sprzęcie. Stąd biorą się wspaniałe opinie na temat sprzętu, często pisane przez ludzi nie mających pojęcia o temacie.
Link to post
Share on other sites

Słuchawki ear pods dla kumpla w prezencie

I cover na ipada mini.

 

I czuje ze pada turbina w srałdi:/

 

to po cholere kupowales jak tak narzekasz ? sprzedaj skoro audi jest takie zle a bmw takie mega *****iste

 

 

nie czaje takich typow, narzeka, ale nie sprzeda....

Edytowane przez sebul
Link to post
Share on other sites

Dla niego kazde spalanie powyzej 0l/100 km to duze spalanie :)

 

To by se kupił ****a diesla, jakiś WV Lupo - 3,7L/100 :P

 

Ale nie... on jak debil jeździ na najdroższym paliwie 10km/h na autostradzie, bo ma być jak najtaniej... fu*k logic :sciana:

Link to post
Share on other sites

Do diesla trzeba sporo dopłacić i jeśli nie robisz minimum 20000 km rocznie zwyczajnie nie ma jego zakup najmniejszego sensu. Sam mam diesla ale robię minimum 50k rocznie. Do tego w nowoczesnych dieslach zwyczajnie ma się co popsuć. To bardziej skomplikowane konstrukcje niż odpowiedniki w benzynie. Skomplikowane układy wtrysku, dwumasy, dpfy, obowiązkowe turbiny i tego typu zabawki lubią się w różnych konstrukcjach spierdzielić.

Link to post
Share on other sites

Bawisz się w regenerację pod choinkę?

reset na sofcie. wszystko OK. przez mróz coś się posypało w czujniku powietrza, turbina źle brała powietrze i się wyłączała.

jak się znowu zacznie wyłączać to czujnik do wymiany.

 

i żeby nie było OT

 

Fifa 13 na iOD za 0,89 ojro

oraz Batman Arkham Asylium na Steam za 4,99 ojro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...