Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Poważnie, czy kpisz?
 

 

Ironizuję.

 

 

 

Skoro mają te same bebechy to skąd ta pewność, że nie wyjdą jakieś nieoficjalne stery?

 

Bo wiem, że nie wyjdą. To jest zależne od sterownika tylko softu w samym kontrolerze oraz implementacji urządzenia w danej grze. Mowa oczywiście imitacjach komputera -> kunsole.

 

Poza tym jest proteza w postaci:

 

 

MaxRace F-1 v.5
 

 

Którą notabene można o pośladki potłuc.

Kupić G27 za 600-700.
Protezę za kolejne 600...

 

To już wolę kupić odgrzewanego kotleta -> G29 albo polować na znacznie lepszego T300RS.

Link to post
Share on other sites
bawił w Luksona

nie wychodzi Ci, nie ta liga  :menda: , Łukasz jest w Serie A, a Ty pewnie w jakiejś Mirostowiczance...

 

 

 

nędznego

bo Ty tak twierdzisz?? miałeś? widziałeś? trzymałeś chociaż w dłoniach?

 

 

 

nie np y700?

bo:

- to prezent dla kobiety, więc kolor, wygląd itd. miał duże znaczenie

- tak na szybko to 400pln różnicy

- bo chciałem

- bo Ona chciała

- bo pasuje do mojej mobo

- i mojego GTX'a

- nie lubie Lenovo

- lubię MSI

- bo tak

 

:->

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
to prezent dla kobiety, więc kolor, wygląd itd. miał duże znaczenie

No to zmienia postać rzeczy...

 

 

 

 

nie wychodzi Ci, nie ta liga  , Łukasz jest w Serie A, a Ty pewnie w jakiejś Mirostowiczance...

Tego jednak nie rozumiem...

 

 

 

bo Ty tak twierdzisz?? miałeś? widziałeś? trzymałeś chociaż w dłoniach?
 

Widziałem, miałem w dłoniach, czytałem i słyszałem o nim wystarczająco dużo by powiedzieć, że to kawałek plastiku, który mocno się grzeje wydając przy tym mało przyjemny dźwięk. Skoro jednak jest to laptop dla kobitki to nie mam zastrzeżeń  :>

Edytowane przez SebLag
Link to post
Share on other sites

@bialyboski nie żebym się bawił w Luksona, ale czemu tego nędznego msi, a nie np y700?

Ten nędzny MSI dodatkowo pomieści SSD+HDD bez bawienia się w hybrydy lub zatoki.

 

@2xDown

To jajco. Sprawdź sobie ile masz tych złącz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oh :)

Ja u siebie w mieście mam super siłownię, wszystkie sprzęty są, tudzież nie czeka się na nie, obsługują 3 faceci, bardzo w porządku, zawsze za darmo wytłumaczą, zweryfikują plan, pomogą a za karnet płaci się 80 zł. Miasto około 30-40 tysięcy ludzi.  (dostęp do salki fitness, do salki z workami treningowymi i sprzętem do sportów walki, dostęp do bieżni, rowerków i tym podobnych w cenie)

 

I tak wolę drążki!!! :D

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

U mnie też jest wszystko, sauna, squash, sala fitness no i sala siłowa ze wszystkim czego potrzebuje. Trenerów jest sporo, wszyscy bardzo w porządku (jesteśmy tam o tyle zgrani, że co weekend pół siłowni jeździ razem do klubów). Nie mógłbym w tej chwili przenieść się gdzie indziej, wszystkich tam znam, no i jest najlepszy sprzęt. No i instruktorki fitnessu (Kasiu, mam nadzieje, że tego nie czytasz %-)).

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...