Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Zabawka na weekend - używane DFGT.

Kierownica - T300 (szybka i precyzyjna), T500 (bestia ale nie nadaje się driftu bo brakuje jej prędkości), TX (tańsza alternatywa dla T300).

Kierownica zaawansowana - Fanatec CSW + akcesoria

Kierownica Uberhardcore gaming total experience dla zrytej bani i osoby, która nie ma co robić z pieniędzmi lub nie stać jej na starty w rajdach ale chce poczuć jak to jest - OSW czyli Open Sim Wheel + podstawa 6-dof + Oculus Rift.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Pa czemu? Bardzo dobre kółko.

 

Myślałem, że Ci się łezka w oku zakręci przez to, iż pozbywam się logitecha  %-)

 

 

 

DFGT to bardzo fajna kierownica, lecz wiadomo... plastikowa zabawka. Szkoda, że przestali ją produkować.

T300 swoje kosztuje, lecz wersja Alcantara wydaje się chyba teraz najbardziej opłacalna z tych sensownych pomimo tego, że kosztuje 1800 zł. Koło 30cm obszyte alcantarą + lepsze pedały T3PA.

CSW już kosztuje fortunę, a podobno wcale taki dużo lepszy feelling FFB to nie jest. 

 

G29 / G920 przy obecnych cenach są totalnie nieopłacalne.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Kurde..... Patrzę na te foty, a później na swojego staruszka i5 4690k.... aż chce się to zmienić :D ale jeszcze wystarcza w zupełności.

Też myślałem nad tym dosyć poważnie, ale po prostu zmiana z i5 4690k na 6600k nie ma najmniejszego sensu :D

Link to post
Share on other sites

Od dzisiaj w moim posiadaniu - Sennheiser Momentum Over Ear. Nabyte drogą wymiany z nie do końca odpowiadającymi charakterystyką grania Brainwavz HM5.

 

 

http://i.imgur.com/hRe7I4v.jpg

 

 

//add:

Udało się wygrać licytację i taniutko kupić:

 

 

http://i.imgur.com/VFJrrov.jpg

 

 

Edytowane przez NewSky
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

OPAMPy jeszcze do mnie idą - nawet takie cieplejsze (Muses8820 i OPA2604). Minęły się z HM5. Próbowałem wcześniej na OPA2107 i było jeszcze gorzej niż na stocku od Cube'a Black Edition. Jednak HM5 nie podeszły pod wieloma względami - dużo plastiku, bardzo duże, za bardzo nautralne w graniu i za ciasne w noszeniu (chociaż to się podobno wyrabia po pewnym czasie). Po prostu takie "nijakie".

Czy Momki zostaną to się okaże. Nie są całkowicie wokółuszne, ale coś jak CAL! - małe ucho się zmieści. Jest spora szansa że będą się sprawdzać jako słuchawki w pracy i portable. Nie myślałem o nich pierwotnie, ale tak się trafiło i jak na razie jestem zadowolony z zamiany. No i ta jakość wykonania - poezja :)

 

Jak podejście do Momentum okaże się niewypałem to już nie będę kombinować i wyceluję w M50X :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...