Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Kabel VAG do autka :P I jeszcze dziad nie przyszedl :P

 

Fotel bardzo wygodny polecam ;)

 

 

 

Jaka cena > To prawdziwa skora ?

 

A i kupilem 6x BLACK po 99 groszy w biedrze :D Bo nocki mam to sobie wypije jednego :P

Edytowane przez kubbak
Nie cytuj zdjęć!
Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy. Myślę, że w weekend zdążę się z nią zaprzyjaźnić. Tak na szybko to mogę powiedzieć, że wykonanie pierwsza klasa, pudełko, na które zwykle nie zwracam uwagi również. Z ustawieniem profili do XCOM'a i zwykłego przeglądania internetu problemów nie miałem. Naczytałem się sporo recenzji, bo jakby nie patrzeć 4 stówki za gryzonia to sporo, większość była na plus. Jeden osobnik, który jak sam przyznaje nie widział jej na oczy, bluzga tu na forum na całą serię dość konkretnie, wtóruje mu drugi, który kupił R.AT.'a nie do grania, a do pracy :/

Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem mówić że ktoś tu pluł na serię na forum dość mocno i pytać jak się to ma do rzeczywistości.

BTW... CZEMU NIE JESTEŚ W PRACY TYLKO GRASZ W X-COM!?!?

Też chce :( Już jest załadowana i czeka tylko na aktywację jak wrócę z roboty ;) Jak pierwsze wrażenia?

Link to post
Share on other sites

Powoli zbieram się do wyjścia. Mam na 12 :D

 

XCOM (już nie X-COM :P ) daje radę i to bardzo. Ale jest kilka wkurzających rzeczy. Jedynie 6 gości w drużynie (początkowo 4), jeden slot na dodatkowy gadżet (ewentualnie 2, ale to po awansie danego mietka na pułkownika - większość nie dożyje). Scenariusz to prawie dokładna zżynka z oryginału, więc zaskoczeń nie ma. Chryssalis'y jeszcze bardziej upierdliwe i trudniejsze do zabicia.

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę jest na to cień szansy. Gra nie jest jakimś arcymistrzostwem świata ale ja mam zamiar się przy niej dobrze bawić :D Ostatnio grałem w jakąś taką podobną gierkę (EDIT bounty?? hunters 2)na ipadzie i bawiłem się świetnie. Stwierdzam więc że skoro taka prymitywna gierka dała mi tyle radości to tu na pewno się odnajdę ;)

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...