Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dlatego dla bezpieczeństwa nie użyłem słowa komputer -- bo pewności nie miałem za nic (a nie chciałem pośmiewiska zrobić %-) ). Małe to jakieś (albo takie sprawia wrażenie) - gdzie to się montuje i w czym ? (bo ja zielony w te klocki jestem)

 

E:

w tym: "Toyota MR2 SW20 228HP 1993"

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Montuje się banalnie, pod filtrem oleju dajesz podstawkę z termostatem, i obieg jest albo przez sam filtr oleju albo przy 100* leci przez chłodnicę i filtr oleju. Rezultat ? Cały czas idealna temp oleju :D

 

A chłodnicę montować bedę przy lewym wlocie powietrza z tyłu do komory silnika, jest tam wentylator wdmu****ący powietrze do środka na postoju i to chyba idealne miejsce :D

Link to post
Share on other sites

No ja też do obiektywnych w tym temacie się nie zaliczam. Ipada na nic bym nie zamienił. Jestem więc ciekaw jak się spisuje taka zabawka. Kupiłbym go ale mam wrażenie że służyłby mi głównie tak jak masz w sygnaturce- do kibla. Neta i tak głównie przeglądam w pozycji horyzontalnej na kanapie z ipadem w ręku.

Link to post
Share on other sites

Heh z tym kiblem to zart ;)

Iphone uzywam do pracy. Zdublowana poczta z outlook i ipad. Tak samo galeria prac. Zainstalowane gry to glownie po*******ki dla dzieciakow lub wlasnie zapychacze czasu np na nudnym spotkaniu.

 

Dodatkowo szybkie linki do ulubionych stron + facebook + instagram.

 

Iphonow uzywam od pierwszego modelu. Wychodzi nowy to zmieniam. Za kazdym razem jestem zadowolony:)

Link to post
Share on other sites

No właśnie, jak zazwyczaj jestem niezły w kreowaniu sobie nowych potrzeb tak tutaj zawiodłem ;). Pół dnia w laboratorium i tak spędzam przed kompem, a w drodze do domu mam neta w ipadzie i wygodniej mi to wszystko ogarniać na większym ekranie. Dzwonię i piszę sporadycznie i dublowałbym tylko zadania jakie wypełnia ipad. Mam ipoda toucha i od kiedy mam tablecik kompletnie przestałem na nim "pykać" nawet w te typowe, "toaletowe" popierdółki.

Nie zmienia to faktu że ciekaw jestem jak się to spisuje ;)

 

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Idealnie jakbys dostal ip do testow na kilka dni. Moze bys znalazl luke. Ja np teraz zerkam na fb i klikam na forum. Nie chce mi sie isc po ipada:)

 

U mnie takim zbytkiem byl ipad. Uzywalem smartphone plus komp w pracy plus laptop w domu. Laptop odpadl z gry. Za slaby na granie, za ciezki zeby go wszedzie nosic:)

Link to post
Share on other sites

Mnie kusi by kupic SGS3 , 1900 i jest, aleeee powstrzymuje sie , bo wiem ze uzywalbym go tylko na posiadowkach w kiblu, bo malo pisze, malo gadam... glownie uzywam wlasnie w kiblu, 30 zl mi starcza na pare miesiecy :) Czesto tak mam ze cos chce a pozniej to lezy, wiec trenuje silna wole....taki ssd mi chodzi tez po glowie, ale ... nie potrzebny mi :)

Edytowane przez sebul
Link to post
Share on other sites

Nie, ja czasem w łykend tylko sobie wezmę kurs na ~500km aby nie odwyknąć. Jeździ zatrudniony kierowca, a samochód ten sam co zawsze scania p230

 

bak ma 300l. Spalanie - no różne: kiedyś jak miałem 19000kg ładunku i jechałem pod górę to przez chwilę mi wyświetliło na komputerze 60l/100 :lol: ale tylko przez chwilę -- normalnie ~27l/100 a na pusto to nawet ~15l/100

Link to post
Share on other sites

Loooz (na looozie %-) )

 

Bull, no ale sam widzisz pod górkę z max ładunkiem (~19.5 Tony) i 60 pokazuje == 9.3l pojemności robi swoje :/

 

30-40 takie wartości spalania mają ciągnik + naczepa z ładunkiem -- i to jest już bardzo dużo ... :o:cry:

 

Dlatego transport drogowy jest taki drogi teraz :/

Link to post
Share on other sites

Wiec niech spier^%$a na tory. Jak ja nie trawie tych tirow, niedosc ze to niszczy drogi, to jeszcze zamula cala trase, nie mowiac juz o tych glabach w zimie, max 40 km/h i utyka pod male wzniesienie. Sorrry , ale musialem wylac ten hejt... Za czesto mi podnosza cisnienie swoja mulasta jazda i blokowaniem drogi.

Edytowane przez sebul
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...