Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Klucz do windowsa 7 Home premium. 8.1 doprowadza mnie do szalu. Co chwila komputer sie restartuje

 

http://www.eightforums.com/attachments/general-support/55781d1419725840t-your-pc-run-into-problem-needs-restart-your-pc-ran-into-problem-needs-restart-wallpaper.jpg

Próbowałem wszystkich sposobów aby temu zaradzic i nic....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Mój ulubiony ketchup :D Innego nie jadam...

 

Ja również. Polecam jeszcze Extra Hot, jeżeli jesteś fanem ostrzejszego jedzenia.

 

 

A odnośnie tematu, nie tyle kupiłem co zaopiekowałem się małym, czarnym, zielonookim stworzonkiem, rasy kot dachowiec, które zamieszkało pod moim balkonem.

Zdjęcia wrzucę jak zacznie być bardziej ufny i da się ładnie sfotografować.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

jaki w tym cel, skoro dziesiątkę masz za darmo?

Po pierwsze zalezy mi ma stabilnym systemie a wiem ze win 7 takim jest. Po drugie 8.1 sprawia problemy od samego poczatku takze nie ma mowy o instalacji 10 nawet jak jest darmowa. Nic o tym systemie nie wiem. Mialem wszystko pieknie ustawione na platformach do handlowania i teraz znow czeka mnie konfigurowanie i wgrywanie dodatkow.

 

 

Wojciechpiwo

 

szukalem rozwiazania i zaden ze sposobow ktore znalazlem nie zadzialal. Nie moze byc tak ze w kazdej chwili komputer moze sie zrestartowac. Mniejsza z tym. Mam win 7 i jestem szczesliwy ;)

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

przerwa w pracy 

 

 

 

po pracy robiona domowym sposobem 

 

 

 

i traf w 10-tkę tak wygląda nowe oświetlenie może nie najtańsze ale warto wreszcie roślinki bomblują dostały kopa  :) akwa wygląda na tym zdjęciu jak 30l w rzeczywistości 126l 

 

 

Edytowane przez wojciechpiwo
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...