Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Już Ci tłumacze. np ostatnio skończyłem oglądać Breaking Bad.

teraz do tego przymierza się zona. ale najpierw skończy the killing, który to ja obejrzę sobie dopiero po madman.

poza tym seriale takie jak Friends, dwoch i pol czy Soprano ogladalem po 2 razy. Wlasnie leci Friends po raz 3.

 

Do tego osobny folder na Bajki dla córki, Nemo leci 3 razy dziennie. Osobny folder na filmy syna.

osobny na filmy 3D, 18 sezonow top gear. Moim zdaniem warto to mieć :)

 

@wormadam - tak dyski 3.5 calowe maja swój osobny zasilacz. Najbardziej lubię zewnetrzne WD mybook essential.

kupuje je od 2007 roku. w sumie kupilem 8 takich 1TB dyskow do domu i do pracy.do dziś wszystkie pięknie działają.

 

Tego seageta wziąłem na próbę. Design mi bardziej pasuje do salony i ma USB3.0

Link to post
Share on other sites

Widzę, że dużo oglądasz. Znasz jakiś lepszy serial niż Breaking Bad?

Breaking Bad, Dexter, Madman, The unit, The Killing, Homeland, Walking Dead, Games of Throne, Spartacus, Person of Interest, Boardwalk Empire i oczywiscie ukochane Sopranos:)

 

Miałeś coś polecić

Cierpliwość - zacna cecha :)
Link to post
Share on other sites

To ja po namowie kolegi, wkrecilem sie w Sons of Anarchy, pomimo tego ze jakos nie jaraja mnie klimaty motocyklistow....wciagnal mnie na tyle ze w 2 dni obejrzalem poltorej sezonu :)

 

 

Dodatkowo teraz sie zaczal fajny serial The Mob Doctor, troche szpitala , troche gangsterki :)

 

I Revolution - bardzo fajny swiat i ciekawy sie zapowiada :)

Edytowane przez sebul
Link to post
Share on other sites

A propos seriali: polecam It's Always Sunny in Philadelphia, po pierwszym sezonie do 4 bohaterów dołącza Danny DeVito i robi się momentami mocno absurdalnie. Daje radę. A co do zakupów, co się nimi tu chwalimy to ja cichcem, żeby kobita nie wypomniała mi, zakupiłem widelec do roweru Raidon air model 2011.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...