Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

http://servis-elfo.com/cms/upload/images/7458913716525023_PHILIPS%2055PFS8209.jpg

Może nie tak ostatnio, ale już po porządnych testach zadomowił się na stałe na ścianie :)

 

W połączeniu z Logitech Z-5500 to istny cud techniki w rozmiarze 55"  :D 

Chyba nigdy nie słyszałeś porządnego zestawu 5.1 o normalnych gabarytach. Z-5500 to niegłupi zestaw ale bez przesady, można powiedzieć komputerowy ale już wejściowy w duży świat kina domowego.

Link to post
Share on other sites
W połączeniu z Logitech Z-5500

 

Nie pisz nic tu o tych głośnika bo zaraz przyjdzie hejt Lukson:D

 

 

 

Chyba nigdy nie słyszałeś porządnego zestawu 5.1 o normalnych gabarytach. Z-5500 to niegłupi zestaw ale bez przesady, można powiedzieć komputerowy ale już wejściowy w duży świat kina domowego.

 

 

Szarik teraz ty?

Edytowane przez BattleCrit
Link to post
Share on other sites

 

 

Od czasu do czasu lubię poczytać, a że padło na Wyborczą...

 

Już etykieta Domestosu jest bardziej wartościową lekturą niż Gazeta Wybiórcza. Chciałem wprowadzić czytanie gazety do mojego codziennego porannego rytuału picia kawy ale na naszym rynku nie ma praktycznie żadnych sensownych dzienników.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
Nowy model 490 średnio przypadł mi do gustu pod względem wyglądu więc zamówiłem sprawdzonego WACOM INTUOS PEN S CTL-480S

 

 

i bardzo dobrze, ten 490 wygląda jak... a nie znalazłem informacji o tym, żeby wprowadzał jakieś nowe "usprawnienia", by musieli wypuszczać nową serię i przy okazji tak cenę podnosić.

Edytowane przez NieTrafiam
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

i bardzo dobrze, ten 490 wygląda jak... a nie znalazłem informacji o tym, żeby wprowadzał jakieś nowe "usprawnienia", by musieli wypuszczać nową serię i przy okazji tak cenę podnosić.

 

Ja znalazłem w sumie dwa takie bardziej znaczące wątki na zagranicznych portalach:

 

Krótka recenzja i porównanie do 480

https://ohavfd.wordpress.com/2015/09/08/the-new-wacom-2015-tablet-review-intuos-art/

 

oraz zapytanie na forum 480 vs 490

https://www.reddit.com/r/osugame/comments/3k61ze/wacom_intuos_ctl480_or_490/

 

Nie jestem zawodowcem, tabletu będę korzystał raczej hobbystycznie więc wybrałem to co mi się bardziej podoba.

Nowa seria wygląda tanio, niczym zwykła plastikowa zabawka za 30 dolarów :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...