Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@@chudy131080, Mój ma 2 lata i lubi sobie pooglądać bajki na smartfonie albo pograć w proste gierki. Tym razem zabrał telefon bez mojej wiedzy i poszedł się pluskać do wanienki którą miał wystawioną na balkonie. Po jakimś czasie płacze że "nie ma baje, nie ma baje". Bajek faktycznie już nie było bo telefon na dnie wanienki leży z czarnym ekranem.

 

@, Było suszenie suszarką i leżakowanie w ryżu. Dzisiaj serwis stwierdził że padł i nie wstanie więc pozostanie mi sprzedać co najwyżej baterię z niego. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia 630 DS Zielona :)

Potrzebna do przeportowania moich aplikacji androidowych (pewnie są tu też ich użytkownicy) na WP

 

http://s2.postimg.org/pua9fwb8p/Nokia_Lumia_630_DS_hero2_jpg_989949_nokia_lumia.jpg

Edytowane przez booncol
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ma zabezpieczenie, przy malutkim poziomie naładowania sam ląduje ;)

 

 

Sam wraca gpsem przy niskim poziomie baterii chociazby

owszem ma, ale to zabezpieczenie często jest dokładne na papierze.....poczytaj w necie....dużo o tym juz ludzie pisali....

Link to post
Share on other sites
aaale będzie zabawa...

 

Drogie jak na zabawkę ;/

Obawiam się, że w jego cenie złożyłbyś porządny hexacopter, który pod względem możliwości znacznie by przewyższał to coś :P

W każdym razie, podstaw latania się na tym nauczysz :)

 

 

Sam wraca gpsem przy niskim poziomie baterii chociazby

Nie polecam latania pośród drzew - miałem już przygodę z powrotem po GPS'ie %-) 

Link to post
Share on other sites

spokojnie ludzie spokojnie to tylko na przeczekanie, licencja została zrobiona dla celów komercyjnych a ten phantom to tylko na przeczekanie, w planach jest inny model a ten tylko byśmy zrealizowali zlecenia bo jest zamówionych kilkanaście lotów już...

 

jeśli tempo zamówień się utrzyma to pewnie za jakiś czas skończy sie na DJI S900 albo może Zero Tech - czas pokaże :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

może nie tyle co kupił co wszedłem w posiadanie :D (wygrana).

 

ogólnie to jestem zaskoczony jak to działa po przesiadce z taniej klawiatury za 30 zł, jest nie do porównania :D

 

lepsze zdjęcie zrobiłbym kartoflem, ale trudno :Dhttp://i.imgur.com/Y2wo9cZ.jpg

Edytowane przez Alpi
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...