Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ja nie mam pojęcia co ludzie widzą fajnego w posiadaniu potomstwa. Mój kumpel, przyjeżdża do pracy i wygląda codziennie gorzej niż jakby całą noc pił i ćpał. Sorry ale ja takie coś pi*****e.

 

hahahaha bedziesz miał małe to Cię kopnie i wtedy przypomniesz sobie jak Twój większy kolega z forum Ciebie zacytował i skomentował :)

 

Stary, ja dziś zapindzałem po robocie 240km tylko po to aby trochę posiedzieć z córką bo już jej nie widziałem od poniedziałku,

nigdy w życiu tak nie miałem do nikogo. a jakbyś mi 2 lata temu powiedział że tak zrobie to bym Cię wyśmiał.

później napilibyśmy się czystej, ze 3 razy pokłócili, pogodzili, znowu napili. skacowali, wytrzeźwieli, a ja nadal bym nie wierzył.

 

pozdro and peace :)

Link to post
Share on other sites

Czizus, dziecko jeszcze nawet się nie urodziło a już takie koszta :o Ja nie mam pojęcia co ludzie widzą fajnego w posiadaniu potomstwa. Mój kumpel, przyjeżdża do pracy i wygląda codziennie gorzej niż jakby całą noc pił i ćpał. Sorry ale ja takie coś pi*****e.

No niestety wychowanie dziecka kosztuje, gdzieś czytałem, ze nawe 200.000 zł do zakończenia edukacji (studia), ale to i tak nie ma znaczenia... Liczy się coś więcej jak pieniądze...

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Stary, ja dziś zapindzałem po robocie 240km tylko po to aby trochę posiedzieć z córką bo już jej nie widziałem od poniedziałku,

No niestety wychowanie dziecka kosztuje, gdzieś czytałem, ze nawe 200.000 zł do zakończenia edukacji (studia), ale to i tak nie ma znaczenia... Liczy się coś więcej jak pieniądze...

Aby jeszcze tylko coś porządnego z niego wyrosło ;)

Zresztą fakt, sam nie mam to nie czuję tego "wajba" najprawdopodobniej po prostu.

Link to post
Share on other sites

i7 3770K

 

Asus Maximus V Formula Z77

 

MSI GeForce GTX 680 Lightning

 

G.Skill DDR3 PC3-12800 RipjawsZ Series for Intel X79 (9-9-9-24) F3-12800CL9Q-16GBZL ( RED )

 

Seagate 1 TB Barracuda 7200.12 (32MB, Serial ATA III)

 

Enermax Revolution87+ 1000W

 

Win 7 PRO

 

za dwa tygodnie mysle bede juz to mial na chacie 8)

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Aby jeszcze tylko coś porządnego z niego wyrosło ;)

Zresztą fakt, sam nie mam to nie czuję tego "wajba" najprawdopodobniej po prostu.

 

No niestety jest zawsze to pytanie, co z pociechy wyrośnie ?? Jestem dobrej myśli :)

 

Kupiłem kefirek na drugie śniadanko :)

Link to post
Share on other sites

http://img4.cokupicstatic.pl/efd3f18a-e69a-4f89-83fb-b7cae9057cc9_cg.jpg

może nie w takim stanie ale zawsze :)

Edytowane przez kochas66
Link to post
Share on other sites

Miałem ten telefon i powiem że nie byłem do końca zadowolony, wykastrowany z kilku przydatnych funkcji.

 

tzn ?
Link to post
Share on other sites

http://www.spizarnieponiatowskich.pl/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/_/y/_ywiec.jpg

 

0,66l - 4,80 zł :P

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

okar19

No konkret zabawka dla dużych dzieci :D

 

Ja też się interesuje rc , hodził mi po głowie taki spalinowiec ale zmieniłem kierunek na

helikoptery i mówie tobie że to s*rwielstwo jest trudne do opanowania hoć i tak latałem lepiej i zwinniej niż zwykły początkujący to zabawa potrwała tydzień i ukatrupiłem go :/

 

Kiedy nauka stabilnego zawisu i lotu na małe odległości zajmuje od 2-3 dni ja po tym czasie latałem blisko przeszkod i na odległości ponad 50 m .

 

Był to dwu wirnikowy śmigłowiec długości 70 / 50 cm , ale niestety to zabawka na początek za 350 zł i miała słabą moc ciągu i to dlatego rozwaliłem bo przy najmiejszym wietrze go znosiło gdzie popadnie ;)

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...