Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

A mój znajomy ogląda na telefonie 5 cali i mówi, że mu to wystarcza ja osobiście uważam, że nie najgorzej jest na 17 cali lapku w łózku z jointem przy weekendzie, a u ziomka kanapa 40- pare cali i konsola.


I skończcie z tymi szkiełkami bo offtop się robi, a nakręcacie się jak katarynki  :rotfl:


  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czesiu, w dzisiejszych czasach nawet smartfon im większy tym lepszy. Podczas rozmów nie ma to znaczenia, ale na klopie...

5 cali to jest max wg. mnie z większym niekomfortowo się chodzi gdy ma się go w kieszeni. 

 

 

I skończcie z tymi szkiełkami bo offtop się robi, a nakręcacie się jak katarynki 
 Nikt się nie nakręca a mnie osobiście już by się nie chciało :P
Link to post
Share on other sites

 

 

Do pięciu cali ogarnę cały ekran smartfona jedną ręką powyżej już niekomfortowo. Dla mnie granica zaporowa.
 

LG Flex jest rewelacyjny pod tym względem, super się trzyma  a do tego możesz spokojnie oprzeć na ramię i przyłożyć do twarzy, fajnie przylega i komfortowo się rozmawia ;) będę polował na jego nowszy model :P 

Link to post
Share on other sites

 

 

oprzeć na ramię i przyłożyć do twarzy

 

Rozumiem, że można telefon oprzeć na ramieniu i przyłożyć do ucha, ale po diabła miałbym go przykładać do twarzy ?

 

Jak masz zajęte ręce to smyrasz ekran nosem ?

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nie mam konsoli i nie planuje (komputer jest do grania). Nie mam odtwarzacza BR bo mi zbędne to. Jak coś, to lukam na kompie filmy w 1080p na 27 calach i też to mi styka.

 

Może kiedyś w 2015 roku ewentualnie kupię jakieś sensowne TV 32-40" jak Pisałeś, aby podpiąć kompa pod niego i oglądać filmy.

 

 

 

Wysadź głowę zza obudowy - Blu Ray, konsole, chociażby podłączyć PC i obejrzeć film. 

 


No mi brakuje dobrej klasy zestawu grającego 5x1 ale nadrobię to w styczniu lub w lutym. Od siebie co polecacie z głośników 5x1? cenowo w sumie limitu nie ma... ale też bez jaj - nie wydam więcej niż trzeba - 200-300 zł max, no chyba że głośniki warte tego będą to i 400 dam. 

 

Ja również nie narzekam na swoje audio. Tym bardziej nie dałbym rady oglądać czegokolwiek na monitorze.

 

@@@

 

żeby być ciągle w tym temacie:

 

Słuchawki do Mp Luna

 

AKG K315

http://www.audiofanatyk.pl/akg-k315-tanie-moze-byc-dobre/

 

http://abload.de/thumb/akgk315-2-428cjuwh.jpg

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

 

 

cenowo w sumie limitu nie ma... ale też bez jaj - nie wydam więcej niż trzeba - 200-300 zł max

 

Najpierw piszesz, na jaki to TV możesz sobie pozwolić, a teraz głośniki 5.1 za 2-3 stówy ?  

 

Żaden ze mnie audiofil, ale za taką cenę to można kupić sensowne słuchawki, a nie komplet głośników, które będą się do czegoś nadawały.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nie wydaje więcej niż nie musze choć mogę ale poprostu nie chce. Nie widze sensu. Tym tokiem myślenia i potrzeb to kupił bym fon za 1500-2000 PLN a nie MyPhone LUNA za 700 PLN.

 

Nie jestem hiper mega audofilem (zwykły user filmowy) a dla mnie nawet zwykłe Creative 5x1 to juz dobra jakość dźwięku więc myśle że takie za 400 PLN całkowicie zaspokoją moje wymagania odsłuchowe a jak nie... to wymienię je za pół roku i tyle bo nie odczuje wymiany w sensie finansowym.

 

Najpierw piszesz, na jaki to TV możesz sobie pozwolić, a teraz głośniki 5.1 za 2-3 stówy ?  

 

Żaden ze mnie audiofil, ale za taką cenę to można kupić sensowne słuchawki, a nie komplet głośników, które będą się do czegoś nadawały.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...