Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Gość effendi360

@Mroczny

 

Gratulacje wyjebania kupy kasy w błoto :P

Mam tą płytę. Nie warta swej ceny. Lepiej od razu się zarejestruj na forum ROG, żeby CI pomogli jak zaczną CI USB znikać :P itd itp :D

Jakbym mógł cofnąć teraz czas to zamiast tego złoma (gdybym nie miał możliwości wzięcia evga) kupiłbym ashrocka extreme 4.

Link to post
Share on other sites

No niestety. Teraz "moda" na downsizing i każda marka ładuję coraz mniej cylindrów a coraz więcej doładowania (jeszcze trochę i będą pchać po 4 turbiny do rzędowej szóstki) :(

Bodajże porshe wsadziło 3-turbo do swojego silnika. Jednak nie jestem pewien czy akurat oni. To jest chore, najlepsze stare, wolnossące silniki widlaste.

Link to post
Share on other sites

No niestety. Teraz "moda" na downsizing i każda marka ładuję coraz mniej cylindrów a coraz więcej doładowania (jeszcze trochę i będą pchać po 4 turbiny do rzędowej szóstki)

Chodzi tutaj o podatki i ulgi :)

 

Bodajże porshe wsadziło 3-turbo do swojego silnika. Jednak nie jestem pewien czy akurat oni. To jest chore, najlepsze stare, wolnossące silniki widlaste.

BMW, model 550D M-Power 3 litry diesel triturbo

Link to post
Share on other sites

No niestety. Teraz "moda" na downsizing i każda marka ładuję coraz mniej cylindrów a coraz więcej doładowania (jeszcze trochę i będą pchać po 4 turbiny do rzędowej szóstki) :(

Czemu niestety? Jak jest dobrze dobrana locha i dobrze zestrojony silnik to już nigdy nie wróci się do N/A.

VW ma super silniki z kompresorem i turbiną, w całym zakresie jest ogień. Tylko jedna wada, w zimę nie idzie dogrzać dziada.

Link to post
Share on other sites

Czemu niestety? Jak jest dobrze dobrana locha i dobrze zestrojony silnik to już nigdy nie wróci się do N/A. VW ma super silniki z kompresorem i turbiną, w całym zakresie jest ogień. Tylko jedna wada, w zimę nie idzie dogrzać dziada.

Tylko, że o turbinę trzeba dbać. Ja czasem muszę w zimne dni gdzieś szybko podskoczyć a nie będę od razu dawaj w papu na zimnym oleju. Kompresor to już co innego.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...