Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Aquacomputer Double Protect Ultra 1000ml - czerwony

TYGON R3603 9.5x15.9 mm

Aquacomputer cuplex kryos Derlin

Gelid Solutions GC Extreme

Gelid Fan Speed Controller

CoolerMaster NotePal X-Lite R9-NBC-XLIT-GP

Samsung Galaxy S i9000<

Steelseries QCK MINI

Asus GX800

Edytowane przez michi93
Link to post
Share on other sites

Zmieniłem płytę główną i się okazało że nie ma PS2 :/

Obleciałem wszystkie sklepy na osiedlu i nie było głupiej przejściówki,więc w pośpiechu (bo komp czekał na pierwsze odpalenie) kupiłem klawiaturę.Mam od nich myszkę i dlatego taki wybór.

http://images38.fotosik.pl/1540/8354c1f8fb302d89med.jpg

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Z tego co mówią to po jakimś czasie ścierają się klawisze w tych lycosach,ale sprawdzalem opinie o nich i jednak prawda, pare osob juz sie z tym spotkalo, ja mialem ja takze kupywac bo mam myszke deathaddera i pasowalo by mi, ale wzielem sidewindera x6, userzy nie bardzo sobie chwalili ja i dlatego taki wybor. Zobaczysz jak bedzie po paru miesiacach użytkowania.Ale tak to jest naparwde ciekawa. :D Pzdr

Link to post
Share on other sites

Mam Lycose w wersji podstawowej tj. z gumowanymi klawiszami i po roku użytkowania jest tylko odrobine porysowana (mogli by dać jakiś matowy lakier zamiast tego piano black) - żadnych przetarć nie zauważyłem.

Link to post
Share on other sites

Ja sobie sprawiłem dcs a10 w ramach promocji na steamie :) GreQonE Jak się sprawia x8? Mam x6 niestety już jest z nią słabo i zastanawiam się nad zamianą, mógłbyś polecić x8?

A co jest juz nie halo z ta X6 jesli mozna zapytac, u mnie nie ktore przyciski nie lapia jak trzeba, musze klikac 2 3 razy zeby sie wyswietlily :) Co do x8 to maja slaby sensor.... Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Jak się sprawia x8? Mam x6 niestety już jest z nią słabo i zastanawiam się nad zamianą, mógłbyś polecić x8?

Ja mam pecha do X8, to chyba 6ta moja sztuka :)

Poza tym mysz swietna, nie mam nic do zarzucenia.

 

A co nie tak jest z Twoim X6? Ja juz mam swojego kilka ladnych lat i anprawde na nic nie jestem w stanie narzekac :)

 

@gtxxor

 

To juz rozumiem, ze rez ode mnie Cie nie interesuje? :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...