Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Hama Twin 2.0 dla małży do ogródka :wariat:,łamiesz na 2 części i jest stereo :menda: ,nie załapałem się na promkę za 70 pln ,ale znalazłem za 90, i myślę w tej cenie się opłaca .

IMG_20230623_191659.jpg

Glosnik-przenosny-Hama-Twin-2-0.jpeg

  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, grzech1991 napisał:

image.thumb.png.d808834c210213c6d4d80d524df908a1.pngimage.thumb.png.284b266bb29225247e5734ed9114fde7.png

 

zaszałem i to za bardzo, pewnie część gier zwrócę.

 

W przeliczeniu na złotówki ile za to zapłaciłeś?:) Nie wiedziałem, że można zwrócić gry zakupione w wersji cyfrowej :co: Chyba nigdy tego wszystkiego nie ograsz.

Edytowane przez Tomi29
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Tomi29 napisał:

W przeliczeniu na złotówki ile za to zapłaciłeś?:) Nie wiedziałem, że można zwrócić gry zakupione w wersji cyfrowej :co: Chyba nigdy tego wszystkiego nie ograsz.

Nie ogram, w kolejce mam na dysku 400 gier do ogrania i to rośnie, jak przejdę jedną grę rocznie grubą typu valhalla to jest dobrze (100h z DLC), aktualnie nie mam czasu w ogóle, pracuje i jeszcze raz pracuje.... To jest taki etap, że Cię stać, ale nie masz czasu :( Może się to zmieni w przyszłości bo cisnę aby jednak najpierw się napracować aby potem pracować mniej. Już nie pisząc o switchu, PSVR i quest 2.

W steam do 14 dni od zakupu i do 2h można zwrócić grę, przez swoją głupotę pomyliłem MW1 z MW2 (to stare z 2019 z tym nowym z 2022 r.) i bez problemu zwróciłem, tak wiem, jestem blondynka.

Aby nie było, za resztkę kupione:

image.thumb.png.b2a9ba927b993566b748a7a1ad96d277.png

Edytowane przez grzech1991
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

@grzech1991Ile za te wszystkie gry zapłaciłeś, przeliczając na złotówki? gry z powyższego posta i z poprzedniego.

 

11 minut temu, grzech1991 napisał:

Nie ogram, w kolejce mam na dysku 400 gier do ogrania i to rośnie, jak przejdę jedną grę rocznie grubą typu valhalla to jest dobrze (100h z DLC),
 

 

Jeśli chodzi o mnie mam na dysku zainstalowanych 10 gier, głównie ze Steama, Epica i Game Passa, ale moja biblioteka gier kupionych i niezainstalowanych jest dużo większa :D

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

ok. 500-600 zł, średnia cena gry to ok. 20-30 zł. Z zasady nie kupuje gier powyżej 50 zł. Chyba, że wiem, że nie stanieje (call of duty, wszystkie gry sony). W kompie mam 50TB więc ja sobie trzymam te gry do ogrania, czyli mam zainstalowane te które chce kiedyś ograć. W bibliotece to mam znacznie więcej niż 400 gier.

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, grzech1991 napisał:

W kompie mam 50TB więc ja sobie trzymam te gry do ogrania, czyli mam zainstalowane te które chce kiedyś ograć. W bibliotece to mam znacznie więcej niż 400 gier.

 

Powodzenia w ograniu tego wszystkiego :rotfl: Podziel się ze mną jakąś grą ;):D

 

Edytowane przez Tomi29
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Krzysko napisał:

Kurde w tutejszym Lidelu były tylko 2 Ah

Na sklepie go nie było  , po zapytaniu obsługi sklepu przynieśli ze zaplecza :wariat:

A jeszcze paliwo z Obajtkową zniżką .

443028270_2023-07-0120_16_22.thumb.jpg.7ede278a0d12d6b21edf750d7692ba47.jpg

Edytowane przez jozek23
  • Że co, proszę? 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites





Akumulator 4Ah z rabatem tylko dzisiaj

To chyba w każdym Lidlu inne rabaty. U mnie było 50% rabatu.

A jeszcze paliwo z Obajtkową zniżką .

Na circle jest rabat 35 groszy na litrze w weekendy. Wlicza się także LPG i diesel.
Jedyny limit to 85l na jedno tankowanie.


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, ODIN85 napisał:

Loj a ja gram w jedną na raz a potem uninstall^^

ja tak samo dlatego tyle gier czeka

 

 

10 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Denon dojechał, już podpięty i skalibrowany. emoji4.png

model wyżej a ma tylko 5W na kanał więcej, kanałów chyba tyle samo. W elektronice taki regress jak z napojami, zamiast 1 litra 0.85

Źródła musisz zmieniać pilotem od ampli? Pytam bo mam 11 letni TV i nawet sam mi go nie włącza, pomimo, że umie (muszę z menu go włączać).

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, jozek23 napisał:

 

A jeszcze paliwo z Obajtkową zniżką .

 

Te obajtkowe promocje  ( akt dobrej woli i łaski ) to rozwalają na łopatki ... robią z ludzi .... :wariat::[

 

Bedzie wakacyjna obniżka cen ,ale najpierw wiosenna  podwyżka ,niewielka   co by po wakacyjnej promocji   tak za tanio nie było ..

 

 

Robią nas w  wała cały rok na paliwie   które kupujemy po zawyżonych cenach ,i łaskawie promocja 30gr na litrze  gdzie paliwo faktycznie powinno być tańsze o 1.20zl /litrze :[

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...