Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 8.11.2022 o 15:54, drVanSteiner napisał:

Płytki i drzwi już czekają na ekipę remontową emoji16.png773b03850712dc85a57d53e3b466f0b4.jpg

e//
Za ten zakup dostałem 2 karty podarunkowe na łącznie 1500 zł. emoji11.png
Ale, że wydatków budowlanych jeszcze mnóstwo, więc się przydadząemoji4.png e90479172916af71f3667a0df01c0945.jpg
 

Nie opieraj tak drzwi bo się spaczą

Położ na płasko w pokoju

  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Taki wjechał kojec dla psa.

Wytrzymał dwa tygodnie bo piesek rozebrał go na części pierwsze.

Wygryzł dziury, rozebrał drzwiczki %-)

+kurczak xxl 60cm.

Większy od niego ale biega z nim po całym domu.

received_2633849623422705.jpeg

received_1530970467423932.jpeg

8 godzin temu, raiders napisał:

serio :roll:

A widziałeś jak są drzwi magazynowane u producenta ,dostawcy i na sklepie ?   transportowane też są w pionie .

W IKEA wszystko na płasko jest transportowane. 

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Andrew napisał:

IKEA to akurat ma drzwi z dykty, więc szybko się wypaczają :D jakość tych ich mebli to jest trochę śmieszna. No ale to masówka, więc nie ma się co dziwić. Ma być tanio i dużo. 

A kto teraz nie robi z dykty ?

Wszyscy oszukują. Niby dębowe a to tylko 5mm warstwa dębu a reszta jakaś mielonka z klejem.

 

Miałem kiedyś w domu drzwi dębowe i sie wyginały zależnie od pogody :rudolph:

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
Link to post
Share on other sites

Wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym. Mam w domu jakąś sparky, ale ma z 15 lat i nie dość, że aku są już tylko z nazwy, to i sprzęgło nie działa jak trzeba.🫤
Metabo wziąłem przede wszystkim dlatego, że ma zdejmowalna głowicę i przez to jest dużo krótsza.09233b01d2755c01154c7af5397b333f.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Wymieniłem MSI B450 Tomahawk MAX na nową płytkę, czaiłem się na nią od dłuższego czasu. ROG Strix B550-A Gaming - zmiana spodowana przede wszystkim przez wzgląd na walory wizualne, ale pcie 4.0, dodatkowe slot m.2 i nowszy chipset to również plus. Przesiadka po sprzedaży emesaja kosztowała mnie 300zł także nieźle, a płytka wygląda obłędnie irl.

 

7MoMots.jpg

Edytowane przez nexy95
  • Lubię to 7
  • Że co, proszę? 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wentylatory od aio i karta to jedyne świecące elementy w budzie i to ustawione praktycznie na minimum jasności aby po oczach nie dawało. :) 

 

Zdjęć samej płyty nie robiłem, akurat mnie złapało coś na długi weekend i robiłem przekładkę z goraczką 39 stopni wczoraj i zapchanym nosem. Dzisiaj dopiero skończyłem cable managment i złożyłem resztę PC - a i tak płytka przede wszystkim miała dopełnić wnętrze złożonego PC i trochę je rozjaśnić to takie zdjęcie po jej włożeniu wstawiłem. ^^

 

Na poprzedniej stronie chwaliłem się nowym GPU, zdjęcie jeszcze z zamontowanym tomahawkiem to można sobie porównać, mi się podoba. :D

Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, raiders napisał:

serio :roll:

A widziałeś jak są drzwi magazynowane u producenta ,dostawcy i na sklepie ?   transportowane też są w pionie .

Ale nie pod takim kątem i nie ma na nich nawalone jeszcze pudeł. Mi się spaczyły trochę potem musiałem na leżąco 2 tygodnie trzymać żeby się wyprostowały. Może winna wilgoci w nowym budynku,

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...