Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Oczywiscie to była prowokacja ale tak na serio to gra skrajności. Sam system poruszania się po mieście i cała rozgrywka która została o to oparta to 10/10 dla mnie. Mega przyjemnie można zwiedzać miasto jest to ultraplynne i cały czas chce się więcej. Po drugiej stronie są dialogi i polska wersja językowa która ssie strasznie. Dla fabuły nie warto kupować za te 2 paki ale jeśli ktoś lubił dl1 za gameplay to tutaj się nie rozczaruje

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 4.02.2022 o 14:22, Szarik napisał:

Buty Nike z oficjalnego sklepu za ponad 3 stówy ledwo wytrzymały kilka miesięcy i raptem ponad 2 tysiące kilometrów

To niezły wynik , mi się udało max 1200km i do chodzenia się jeszcze nadawały ale nie do biegania .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1-karta-graficzna-box.jpg

 

Udało mi się za 3 849,00 zł w mediaexpert wczoraj zmniejszyli chwilowo cenę, teraz jest już za 3999 zł tam, do mich ramów 2666Mhz starczy z zapasem i monitorka 1440p 165 Hz, nie ma co liczyć dłużej eth rośnie i spada, żeczywistość jest taka że trzeba brać puki są, jak się skończy dostępność to znowu po 4000 k i wyżej będą.

  • Lubię to 7
  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@MiK przynajmniej za "normalne" pieniądze?

 

A ja kupiłem żonie sobie nowy odkurzacz Concept Refresh Animal. Stwierdziłem, że nie ma sensu już dokładać do starego Elektrolux'a bo więcej mnie kosztowało do niego dokupowanie akcesorii, które się zepsuły niż jest on wart. 

 

urHs9B7.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, lukasz272015 napisał:

 

Spoiler

1-karta-graficzna-box.jpg


żeczywistość jest taka że trzeba brać puki są

Gpu za prawie 4 koła, które normalnie powinno kosztować max 2 koła i to w bogatszej wersji?? sory ale nie.

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...