Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Czasem nie oddawaj go w fabrycznym opakowaniu z wszystkim. Ja oddałem całkowicie z wszystkim co kupiłem. Oddali mi w jakimś gównianym kartonie sam dysk z kablem. Jak to zobaczyłem byłem w SZOKU. 

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie jak masz jeszcze mozliwość ODDAWAJ ten dysk do sklepu.

Sam męczę się z gwarancją 4 raz już od pół roku z czego najlepsze jest to że sklep 2tyg i producent 2tyg. trzymają co do dnia więc z pół roku 2 miesiące miałem dysk.

 

Najgorszy badziewie jakie miałem. 

 

Za 3 razem dostałem nowszy model tego dysku. Padł po miesiącu. Teraz od zeszłego tygodnia jest na gwarancji.

 

NIGDY WIĘCEJ WD (serwis PORAŻKA , DYSKI tragedia ) mając 4 od nich każdy padł.

 

Teraz mam SEAGATE SLIM-a i transfery nie dość że trzymają stałe to jeszcze jest odczuwalnie szybszy. Od 4 miesięcy chodzi bezproblemowo.

 

Mnie się wydaje że najwidoczniej miałeś pechowe egzemplarze...

 

Ja komputery mam od 87r. wiem.... długo..... i raz tylko mi się dysk wysypał jakiejś firmy, był to 256mb dysk, od tamtej pory, używam tylko dysków WD, i sorki, ale nie moge powiedzieć złego słowa na temat złych dysków....a żeby było smieszniej kupiłem 5 miesięcy temu ten sam co kolega tylko że 1TB, i tez służy mi do Backupa, jak i oglądania filmów na TV. i jakoś nic się jeszcze nie stało.........

Fakt faktem, że rozpatrywanie gwarancji w Polsce to już druga strona medalu, bo 80% klientów oddających wadliwy towar jest traktowanych jak naciągacze, lub złodzieje, (sam przez to przechodziłem nie raz). no ale na szczęście to mnie już nie tyczy.

Link to post
Share on other sites
O kurde to coś dla mnie! Ile taki zestawik kosztuje??? Strasznie szybko ścierają mi się podeszwy zwykłych butów na rowerze jak robiłem w zeszłym roku po 60km dziennie :/

 

Buty niecale 250 cebulionow, pedaly 179. W sumie jeden z najtanszych zestawow. Problem w tym, ze nigdy nie jezdzilem z SPD i nie wiem czy to cos dla mnie :) Pedaly juz zamontowalem, zaraz ide na pierwsza przejazdzke.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Buty niecale 250 cebulionow, pedaly 179. W sumie jeden z najtanszych zestawow. Problem w tym, ze nigdy nie jezdzilem z SPD i nie wiem czy to cos dla mnie :) Pedaly juz zamontowalem, zaraz ide na pierwsza przejazdzke.

 

To jednak za droga zabawka dla mnie :/ Do tej pory najbardziej praktyczne okazywały się sandały + skarpetki (a jakże by inaczej xD) bo same sandały za zimno a adidaski za mało przewiewne xD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...