Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

No dobra ale ciekawe na jakich sterownikach te wykresy :D Bo już są beta dostosowane pod ac, a jak wyjdzie finalna wersja to powinno być jeszcze lepiej, zobaczymy :D Do samej gry też chyba jakieś patche planowali

Zawsze jest opcja żeby jeszcze sprzedać starą kartę póki nie jest za późno i kupić coś lepszego :) Chociaż średnio mi się to uśmiecha dla jednej gry... Ale pewnie jak wyszła jedna taka to wyjdą też następne.

Edytowane przez patrykk1998305
Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam masz Xklocka. Dlatego kupujesz grę na PC?


 

 

Z dużą pomocą Dodo (za którą serdecznie dziękuję) zamówiłem dzisiaj takie coś.
 

 

No zobacz, kurcze, a wysyłałem Ci dziś XO w fajnej promo. Pewnie mail gdzieś utknął ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

No zobacz, kurcze, a wysyłałem Ci dziś XO w fajnej promo

 

Jestem zazdrosny

 

 

 

Mam dola wiec pojechałem do McDonalda  

 

http://1.bp.blogspot.com/-WpLUanFAStw/U3MqWdG1y0I/AAAAAAAAc6k/tVW3-VXrCWc/s1600/mcdonalds-uk-Memphis-Special.jpg

 

 

(nie wyglądał jak na zamieszonym zdjęciu)

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Jestem zazdrosny
 

Dominiku, przyjacielu. Nie chciałem Ci tego robić... Chciałem Ci tego oszczędzić. Na klacie zbuforowałem tą ofertę pięknego białego XO z fajnymi grami w bundlu za atrakcyjną cenę... Ale skoro nalegasz:

 

http://i.imgur.com/P3gpE1f.jpg

 

Link do kup teraz:

http://www.amazon.co.uk/Xbox-White-Console-Sunset-Overdrive/dp/B00OXPA88C/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1415881730&sr=1-1

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

w ciągu ostatnich 2 lat jadłem w MC dokładnie 4 razy... za każdym razem miałem potem zatrucie pokarmowe przez 1-3 dni...

 

Staram się unikać McD, bo mimo iż ichnie żarcie cholernie mi smakuje, to gdybym odwiedzał ich częściej niż raz do roku pewnie miałbym problem z poruszaniem się o własnych siłach. Nie zmienia to jednak tego, co powie każdy szanujący się pilot wycieczek zagranicznych - jeśli masz jakiekolwiek problemy żołądkowe lub nie wiesz, jak zareagujesz na lokalne przysmaki - będąc na wyjeździe stołuj się w Macdonaldach. Niezależnie czy była to restauracja w Hanoi, Pekinie, Bangkoku, Nowym Jorku, Paryżu, Londynie, czy pierdylionie innych miast - wszędzie dostałem to samo. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...