Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dokładnie.

IMHO lepszym rozwiązaniem jest zakup wersji mono. Te same pieniądze a większa separacja. Do tego dokupić przetwornicę 600-800W i masz ładną końcówkę mocy.

 

Niestety ja jestem ograniczony obudową i pozostawionymi elementami (zasilacz, przedwzmacniacz) dlatego integra a nie 2x mono.

Link to post
Share on other sites

Miałem napisać o tym wynalazku, wiec pisze. W pierwszej kolejności wypada wspomnieć, iż woda nie nagrzewa się po paru godzinach a "cooler" lasu równikowego z salonu mi nie zrobił. Powietrze które się z niego wydobywa ma niższą temperaturę niż to znajdujące się w pomieszczeniu, nie oszukujmy się jednak, nie schłodzi on salonu o 10C, pozwoli jednak cieszyć się chłodną bryza (lub gdy ustawimy na najwyższą prędkość wentylatora - małym huraganem)

 

 

14570532902_e90e42c24e_c.jpg

 

 

14548256216_648c46135c_c.jpg

 

 

 

Tyl po ściągnięciu filtra 

 

14569623474_148d167821_c.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Dokładnie. IMHO lepszym rozwiązaniem jest zakup wersji mono.


Może kiedyś sobie sam złożę wzmacniacz bo po co kupować. A do tego satysfakcja że zrobiłeś coś sam.
Kończmy OFF.
Link to post
Share on other sites
Dobry wybór

 

Też tak sądzę, a że cena była niska, bo 65zł, to grzechem było nie brać. Gość miał 3 takie, chciałem się z nim dogadać i kupić 3 za niższą cenę, ale nie odpowiadał na sms'y ;/

Edytowane przez misiek06
Link to post
Share on other sites
@szambor5 jest parę modów i na dźwięk, i na wygodę, patrz na forum mp3store ;)

 

O dźwięk to ja bym się nie martwił, bo jestem z gatunku tych głuchych. Dla mnie słuchawki z tesco za 10 zł grają dobrze, ale potrzebowałem czegoś, co nie rozleci się po tygodniu :P

 

Jedno nie przekreśla drugiego. 

 

:->

Edytowane przez szambor5
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Wracając z roboty musiałem nabyć nowy acu :) no i 300zł poszło się ... :/

 

60Ah / 600A

 

http://image.ceneo.pl/data/products/10450219/f-bosch-s4-12v-60ah-540a-0-092-s40-040-p.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...