Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Kobieta zmienna jest....a facet jaki? wbijać na bmka to zobaczycie  ;P  :)

Ja tez lubie zmieniac, ale co jakis czas ale nie co miecha czy dwa ;) Moze jakbym mial w uj pieniędzy to nie wiadomo co by było

Ale wiadomka, kazdy jest jaki jest i dla mnie to on może zmieniać co 2 tygodnie ;) Twoj hajs, NIE, wiec zamilcz :P ;P

PZDR 600


a to co?

http://forum.benchmark.pl/topic/133164-sprzedam-pc/

Już się rozmyśliłeś? :P

A już szedłem do banku wypłacić hajs.....boshhh co za user ;P albo sprzedajesz albo nie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sony nie sprzedaje obecnie PC pozatym powiem wprost Ch*j cie to powinno obchodzic i nie zmieniam co 2tyg czy 2dni ostatnia powazna zmiana zaszla poczatkiem maja.

Pozatym dokladam kilka zlotych szukam okazji nie kupuje pierwszej lepszej rzeczy ktora mi sie uwidzi , a sprzet sprzedaje bez strat.

Link to post
Share on other sites

Sony nie sprzedaje obecnie PC pozatym powiem wprost **** cie to powinno obchodzic i nie zmieniam co 2tyg czy 2dni ostatnia powazna zmiana zaszla poczatkiem maja. Pozatym dokladam kilka zlotych szukam okazji nie kupuje pierwszej lepszej rzeczy ktora mi sie uwidzi , a sprzet sprzedaje bez strat.

Juz spokojnie, nie denerwuj się bo zapomnisz odpowiedzi na sprawdzian z przyry. Co za niezdecydowani gimnazjaliści, Boże..

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie , nie mam dużo pieniędzy , dorabiam sobie ( nie targam od rodziców ) , i oszczędzam cała filozofia , nie wydaję na wódkę , papierosy i inne dziadostwa.

A zmiany praktycznie mnie nic nie kosztują , do SSD nie dołożyłem nic.

Tak czy siak proszę o wyczyszczenie przez adminów zbędnego spamu , ja odpuszczam dyskusję.

Adam

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...