Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Wtyki w biedrze zawsze na plus :D W ten sposób znajoma mojej rodzicielki odkładała mi kiedyś wyjątkowo tanią balentynę :D A że to moja ulubiona trucizna to zaopatrywałem się tam raz na jakiś czas. Cena była na tyle atrakcyjna że nie było szans kupić tego z półki jeśli nie wiedziałeś o której wykładają towar :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A mówią ze w Polsce jest tak źle, takie bezrobocie, tak mało zarabiają...

Kto? Akurat nie uważam, by w Polsce było źle... co do bezrobocia i niskich zarobków to akurat fakt.

Z drugiej zaś strony cóż może wiedzieć student, który nigdy nie miał nawet umowy o pracę.

Mimo wszystko uważam (na tę chwilę), że chcieć znaczy móc. Kto wie, może za dwa lata przyjdę z płaczem i to ja będę narzekał... ;)

 

A co do 780... no wybaczcie Panowie, że ktoś chciał zasmakować tej reklamowanej przez Was "zielonej super jakości" :P

To tylko i wyłącznie Wasza wina!

Pozdrawiam,

Karol. ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Skup się jednak na nauce bo garniak za Ciebie matury nie zda.

 

Najpierw to zamierzam szkołe zdać.

Bo bez tego to nie ma matury i zawodowego.

 

Ja już mam załatwione StarCraft + Broodwar za 5zł. Kochana mama kierownik :D

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

@Nowaj jaki masz modem/router upc? ja czekam aż skończy mi się umowa i idę do boju o Cisco :evil:. Thomson to jest takie gó**o... działa niby ok ale jak zajrzysz pod kieckę to nawet serwerów dns nie można zmienić, są straty pakietów i te sporadyczne problemy z zasięgiem wifi heh.

Link to post
Share on other sites

Od dwóch lat mam właśnie Thomson'a i jak do tej pory nie miałem z nim absolutnie żadnych problemów. Z wi-fi korzystam jedynie w telefonie, bo laptok od dawna leży w szufladzie i również nie miałem żadnych nieprzyjemności. Teraz dają jakieś nowe ?

Link to post
Share on other sites

To garniak na maturę :P ale spoko wstawię zdjęcie jako Pan prezes :D

 

 

W sklepie Bytom masz teraz dobre promocje i za 400 można kupić bardzo przyzwoitego trumniaka. Skup się jednak na nauce bo garniak za Ciebie matury nie zda. 

 

 

Polecam Bytom, bo ma świetnie skrojone koszule, marynarki i płaszcze (aż skusiłem się na jeden taki płaszczyk ostatnio, świetny jest :D ). Z tego co ja widziałem, to do garniaka za 5 stówek dorzucali jeszcze jakieś New Balance-y, więc można było upiec 2 pieczenie na 1 ogniu :D

Wiadomo, że w NB do matury nie pójdziesz, ale do szkoły w sam raz

 

Ewentualnie bardzo fajne i niedrogie z racji "studniówek" garnitury ma Lavard. Też polecam sprawdzić :P

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

@Nowaj tak Cisco i Technicolor, gdzie Cisco jest najmniej problemowy i ciężko go wywalczyć od upc. Thomson z tego co mi wiadomo już nie jest instalowany u klientów bo są z nim cyrki, podobnie jak z dawnym dekoderem tv hd Philips (z wyglądu taki gruby kaseciak vhs).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To się zgraliśmy Nowaj. Ja też dzisiaj zamówiłem sobie upgrade neta do 120mb.

 

Do tego dzięki uprzejmości sida, dostałem dwa mega tytuły i sam sobie kupiłem Simcity, Counter Strike: GO (trzeba wiedzieć co się dzieje u konkurencji) no i Metro 2033.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...