Skocz do zawartości

Kruger&Matz Edge 1161 czy warto kupić i jaka alternatywa?


Recommended Posts

-mój budżet : 2000zł

-gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : oferta Play z Internetem (przydatna opcja dla mnie) ale jestem gotów kupno urządzenia gdziekolwiek indziej (sklepy RTV też mogą być)

-nówka czy używka : nówka

-preferowany rozmiar wyświetlacza : ponad 10 cali format 16:9

-preferowany system mobilny : Windows (10 ewentualnie 8.1 z aktualizacją do 10) żądnych mobilnych wersji, androidów i jabłek

-do czego będę używać urządzenia : proste gry żadnych wymagających tytułów, przeglądanie Internetu, pakiet Office musi działać w "pełnych" wersjach a nie mobilnych, oglądanie teledysków na słuchawkach albo wieży. Generalnie proste czynności ale mają działać płynnie (nie muszą być wybitnej jakości)

​-moje najważniejsze wymagania : stabilność a co do pełnej wersji windows odpowiedni byłoby 4 gb ram i jakiś odpowiedni procesor do tego. Klawiatura jest dla mnie ważna aczkolwiek nie będę z niej korzystał bardzo często (dlatego chciałbym tablet z klawiaturą), zamierzam korzystać na przemiennie z myszką bezprzewodową bluetooth i dotykowym ekranem

-rodzaj połączenia z internetem : wifi w zupełności wystarczy

 

Nie chcę typowego laptopa musi mieć odłączaną klawiaturę!

 

Urządzenie Kruger&Matz Edge 1161 wydaje mi się że spełnia moje oczekiwania i zapewni stabilność działania ze względu na procesor i ilość ramu. Testy wydajności tego urządzenia wychodzą dobrze i widziałem dość pozytywne opinie użytkowników na temat tego urządzenia oraz firmy (wiem doskonale że to chińska podróbka surface i tylko naklejka Polskiej firmy).

 

Chciałbym się dowiedzieć czy uważacie czy warto brać to urządzenie oraz jakie inne urządzenia polecilibyście?

 

Spotkałem się ze sporą dawką hejtu tego urządzenia i prosiłbym o to by nie pisać  abym nie brał tego urządzenia "bo nie" tylko konkretne obawy i uwagi co do niego.

 

Link to post
Share on other sites

Dell venue 11 pro wersja z i3. Tez się rozglądam za czymś na Windowsie do 2k. Także będę śledził temat i jak coś znajdę to dopisze.

 

Dell Venue 11 są w cenie 3000 zł - w wersji która mnie interesowałaby. Z tej firmy za 2000 może coś się znajdzie ale 2 gb ramu mnie zniechęca do kupienia tego

Dobra może inaczej co byście doradzili?

 

ASUS Transformer Book T300 Chi T300CHI(MS)-FL040H    cena ~ 3000zł  

czy

​Kruger&Matz  edge 1161 cena ~ 2000zł

 

Które lepiej brać?

Edytowane przez zaluba
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciekawy laptop/tablet.

Minusem jest rozdzielczość 1280 x 800, ale jednocześnie zaletą - procesor atom na pewno lepiej będzie działał na niższej rozdzielczości. Niby są dwie wersje 2 i 4 GB ram, ale nigdzie w sklepie nie znalazłem z 4.

Jeżeli nie przeszkadza ta rozdzielczość to godny uwagi.

 

Fajnie by było jakby ktoś się wypowiedział ktoś kto ma tego tableta albo na temat tabletów z 2gb ram i Windowsom. Zastanawia mnie jak Windows działa na tego typu urządzeniach, czy nie ma problemu z płynnością działania.

Edytowane przez zaluba
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...