Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Mam mały problem z myszką, hmm myszkami, w sumie nie jestem pewny gdzie leży problem.

Posiadam myszkę Trust GXT 120. Fajna, nie droga, przyjemna. No i zaczęły się problemy. Mysz się scina. Kursor od czasu do czasu zatrzymuje sie w miejscu i po sekundzie, dwóch, trzech przeskakuje. No tak jakby myszka miałą lagi że się tak wyrażę :) Odinstalowałem i zainstalowałem mysz na kompie, wymieniłem baterie - nie pomogło. Myszka ma dwa lata ( na moim komputerze uzywam ją od pół roku ) wiec obawiałem się ze to myszka sie popsuła. Przerzuciłem się na najzwyklejszą myszkę od Logitecha (w zestawie z klawierką) Jednak po kilku dniach problem zaczynał sie pojawiać i juz coraz częsciej odczuwam ścinki. Oczywiscie reinstall myszki i wymiana baterii nie pomaga.

Spedzam troche czasu na grach, więc wiadomo że przerzucanie się z jednej myszki na drugą raczej nie działa na korzyść. Przyzwyczajenie itp.

 

W czym może być problem ? Może zakupić nową podkładkę ? ( tylko czm na drugiej myszcze problem sie pojawil po kilku dniach ? )

Moze to coś ze sterownikami ?

 

Jeżeli to pomoże :

Procek : i3 4170

Płyta : Asus B85M-G

Karta : MSI R9 270 2gb Gaming

Ram : Kingston HyperX Fury 4gb

Dysk : Seagate 1TB

Zasilacz : Corsair VS450

Obudowa : Zalman Z3

 

Z gory dziekuje za pomoc oraz proszę o wyrozumialosc bo moze problem lezy w banalnej rzeczy a ja w sprawach informatycznych ekspertem nie jestem ;)

Link to post
Share on other sites

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.manualslib.com/manual/597835/Asus-B85m-G.html%3Fpage%3D58&ved=0ahUKEwj_kbrNor7KAhUMEywKHZosAWMQFggfMAE&usg=AFQjCNENa8pcuiiqyRQN08Y6Q4M-t5WqGw

Intel xhci mode zmień z smart auto na auto. Potestuj.

Masz zainstalowane sterowniki od płyty głównej chipset, usb 3.0? Masz jakieś wykrzykniki w menedżerze urządzeń?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...