Skocz do zawartości

Iphone 6s vs Galaxy S6 Edge


Recommended Posts

Nie ma takiej opcji. Jak stanieje to delikatnie. Apple to troche inna bajka niz no Samsung czy LG

dam Ci przyklad. Zobacz sobie stary juz model 5s j jakie sa jego ceny za oryginał

Iphony są dlatego takie drogie że nazywają się Iphone i są z apple no i że mają nadgryzione jabłko na tyle obudowy, a to dla niektórych najważniejsze

Jakość muzyki jak to w flagowcach jest na bardzo wysokim poziomie. Który lepszy nie wiem bo na 6s nie słuchałem jeszcze

Link to post
Share on other sites

Iphone 7 będzie dopiero w grudniu,wtedy cena 6s spadnie o 400zł.

Popatrz wstecz i pomyśl...zobacz jak dzisiaj działa iphone 4s z 2011 roku bo nadal dostaje aktualizacje.Porównaj sobie z samsungiem galaxy S i S2 jak one działają i kiedy miały ostatnią aktualizację,porównaj też ceny...

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie danych to kupujesz iphone.Każdy kogo znam,kto używa androida przynajmniej raz stracił wszystkie kontakty czy zdjęcia.Każda aktualizacja wymaga modlitw by wszystko się powiodło i nic nie zginęło.

Link to post
Share on other sites

4s właśnie już nie działa zbyt ciekawie ale to długie wsparcie to duży plus ale kto też trzyma dłużej telefon niż 2 lata w dzisiejszych czasach. Mama ma S2 i na apex launcherze działa bardzo przyzwoicie.

Co do utraty danych na androidzie. Korzystam już z androida od premiery Galaxy S i jeszcze nigdy nie straciłem niczego. Wymaga to kilku bardzo prostych czynności, które się sprawdzają np zapisywanie zdjęć na karcie pamięci, kontaktów na sim i utworzenie co jakiś czas kopii zapasowej. To chyba nie żadne zabójczo skomplikowane i czasochłonne czynności prawda?

Po aktualizacjach też nigdy nie miałem nigdy problemu

Link to post
Share on other sites

"Wymaga to kilku bardzo prostych czynności" Zgadza się ale każdy zaczyna to robić po pierwszej,drugiej utracie wszystkiego.

W iphone nic nie musisz zgrywać bo wszystko samo się robi do icloud.

Samsung S6 chyba nie ma slotu na krty...mam w domu aparat samsunga i zdjęcia z karty sd jakoś zniknęły.

Link to post
Share on other sites

Oj kusi mnie ten Iphone , właśnie to jest dobre że trzyma długo cenę .

Mam teraz Z3 dual za którą dałem 2400 , teraz po 14-15 miesiącach dostałbym chyba koło 1000 za nią ...

To jest naprawdę duża utrata wartości.

Myślę że jakbym wziął Iphona to trzymałbym go z 3 lata minimum , zwłaszcza że podobno Ios nigdy nie zamula.

Mam nadzieję że 6s poprawili i się już nie wygina , bo moja Zetka niestety się wygięła ...

A jak jest z tym 3d Touch bo słyszałem że po naklejeniu szkła na wyświetlacz nie działa.

Link to post
Share on other sites

Iphone 7 będzie dopiero w grudniu,wtedy cena 6s spadnie o 400zł.

Popatrz wstecz i pomyśl...zobacz jak dzisiaj działa iphone 4s z 2011 roku bo nadal dostaje aktualizacje.Porównaj sobie z samsungiem galaxy S i S2 jak one działają i kiedy miały ostatnią aktualizację,porównaj też ceny...

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie danych to kupujesz iphone.Każdy kogo znam,kto używa androida przynajmniej raz stracił wszystkie kontakty czy zdjęcia.Każda aktualizacja wymaga modlitw by wszystko się powiodło i nic nie zginęło.

Maciej jesteś że tak określasz 400zł, bóg tego nie wie także nie pisał bym tak co jedyne +/-.

Do tego iphone 4s mający najnowszą aktualizacje mizernie działa.

Jak bierzesz coś od apple nie patrz totalnie na pryzmat że stanieje po premierze bo niema to najmniejszego sensu, tak to tylko z telefonikami na androidzie i reszcie systemów. Iphone 6 działa naprawdę dobrze i nie pchałbym się w 6S choć ma kilka lepszych parametrów/nowych funkcji ale moim zdaniem sporo się za to dopłaca. Samsung mimo 3gb ramu i super aparatu raczej bym odradził.

Link to post
Share on other sites

Że co? Pierwsze słyszę. Może jakaś seria była wadliwy czy coś ale na bank nie jest to problem wszystkich egzemplarzy bo znam sporo użytkowników i nikt nie narzeka ani nie mówił o takim czymś a jak się iPhone 6 plus wyginał to 2 znajomym tak się stało jak chcieli wyciągnąć z kieszeni podczas jazdy autem

Link to post
Share on other sites

Cena zawsze spada o 100$ a jak dla mnie to 400zł.

"iphone4s mający najnowszą aktualizację mizernie działa" nie oszukuj ludzi bo nie ładnie.

http://myapple.pl/posts/10572-masz-iphone-a-4s-i-starszego-ipada-ios-9-2-1-przyspieszy-twoj-sprzet

To ty gościu "oszukuj" i do tego jeszcze próbujesz komuś wmówić że tak nie jest miałem telefony w dłoniach, a nie tak jak ty w internecie przeczytałeś i wiem swoje to doradzam. Nie widziałeś, nie doświadczyłeś to po co kit wciskasz?

Link to post
Share on other sites

Ja mam zwykłego samsunga s6 i powiem może tak wydajność wgniata w ziemie:) nic się nie wygina,zdjęcia bajeczne,jedynie do czego mogę się przyczepić to do tego ze mega uważałem na tel wszędzie podkładałem pod telefon chusteczkę żeby się tył nie porysował zanim kupiłem  pokrowiec a i tak zebrały się ryski ,czy kupiłbym 2 raz?Jasne super kombajn z niego.

Co do iphona wczoraj klientka chciała wydrukować zdj z iphona na komputer mobilny do drukowania zdj przez bluetooth no cóż iphone jedynie daje taka możliwość po ściągnięciu chyba aplikacji heh ma bluetooth ale nie da się bezpośrednio XD,dlatego nie lubię tej firmy ,ale jak kto woli same telefony sa fajnie wykonane i IOS mało ponoć się muli.I tak brałbym samsunga s6 zwykłego:)

Edytowane przez henry230
Link to post
Share on other sites

S6 na najnowszym

Z tym 4s to jest akurat prawda

4S zamula? W porównaniu do swoich starszych konkurentów na Andrucie na pewno nie. Mam 4S,5S,6. Ten pierwszy jest wolniejszy ale bez przesady. 

 

Co do wyboru 6S i S6. Osobiście wolałbym Srajtka:

-iOS

-dużo wolniej traci na wartości

-synchronizuje się z OS X (jak ktoś ma Maca lub Hamaca istotna sprawa)

 

Jakie zalety ma Samsung? Nie wiem bo szczerze mówiąc zdjęć 6s nie widziałem a podobno jest kosa.

 

Ale to moje zdanie. Telefon to rzecz osobista, dla każdego lepszy może być inny model.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam iphone nie działa jak pendrive nie odczytasz nic na nim. Osobiście polecam edge plus mam i jestem mega zadowolony śmiga jak szalony nic się nie wiesi a zdj ma najlepsze jakie robi smartfonie obecnie na świecie. Takie są moje odczucia miałem tz moje inaczej testowałem s6 nota 4 lg g3 g4 i jakoś nie powalił mnie zdj od LG sony Note 4 miał. Troszkę gorsze zdj od serii s6

Link to post
Share on other sites

Ja bym zapytał raczej czy warto wyrzucać 3800 zł na 6s+ (imho telefon z rozplombowanego opakowania nie jest już nowy, a włączany to już całkiem, po co ktoś sprzedając telefon otwiera pudełko?) skoro za 2000 zł kupisz super szybkie i wydajne smarfony na Androidzie od LG czy Samsunga.

Wydaje mi się, że skończyła się faza rewolucji w sprzęcie, obecnie widzę tylko ewolucję, więc urządzenia z Androidem nie stają się nic nie wartą cegłą po roku od premiery. 

Ja bym szedł w Samsunga i S6 Edge Plus, a jeśli nie to w świetnego nadal Note 4. Ewentualnie poczekał na S7 i jego pochodne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...