Skocz do zawartości

NZXT S340 ledy


Recommended Posts

Cześć. Przymierzam sie do zakupienia tej obudowy wraz z ledami czerwonymi i spodobaly mi sie nzxt sleeved led ze wzgledu na oplot i mozliwosc kontroli nimi. Tylko taki problem ze okno jest dosc duze i te ledy nzxt sa dostepne w rozmiarach 1 i 2 metry. Nie jestem pewny czy 1 metr wystarczy a nie chce kupowac odrazu 2 bo jeśli sie okaże ze 1 spokojnie starczylby nie chce mieć tak sporego nadmiaru. Jest tu ktos kto ma ta obudowe i jest w stanie mi powiedziec ile mniej wiecej wynosi obwód okna? A moze jakies inne ledy ewentualnie znalazly by sie ktore rozmiarem by lepiej mi odpowiadaly (najlepiej z oplotem i jakims kontrolerem jasnosci)?

EDIT : W sumie to przemyslalem sobie wszystko i to pewne ze metr mi nie starczy wiec teraz jedyna kwestia to czy sa jeszcze jakies godne uwagi ledy w oplocie z takim kontrolerem?

Edytowane przez kumitsuuu
Link to post
Share on other sites

Cześć. Przymierzam sie do zakupienia tej obudowy wraz z ledami czerwonymi i spodobaly mi sie nzxt sleeved led ze wzgledu na oplot i mozliwosc kontroli nimi. Tylko taki problem ze okno jest dosc duze i te ledy nzxt sa dostepne w rozmiarach 1 i 2 metry. Nie jestem pewny czy 1 metr wystarczy a nie chce kupowac odrazu 2 bo jeśli sie okaże ze 1 spokojnie starczylby nie chce mieć tak sporego nadmiaru. Jest tu ktos kto ma ta obudowe i jest w stanie mi powiedziec ile mniej wiecej wynosi obwód okna? A moze jakies inne ledy ewentualnie znalazly by sie ktore rozmiarem by lepiej mi odpowiadaly (najlepiej z oplotem i jakims kontrolerem jasnosci)?

EDIT : W sumie to przemyslalem sobie wszystko i to pewne ze metr mi nie starczy wiec teraz jedyna kwestia to czy sa jeszcze jakies godne uwagi ledy w oplocie z takim kontrolerem?

Poszperaj tu na forum, jest kilka osób, które same przerabają LEDy na złącza molex i co najważniejsze dostaniesz tyle ile potrzebujesz za dużo lepsze stawki :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki :)

Teraz przynajmniej wiem ile tego paska czy jak to nazwać potrzebuje.

Nie chce Tworzyć nowego tematu wiec napisze tu.

Zdecydowałem się jednak nie brać tych nzxt bo ich światło mi sie nie potoba (są zastosowane tam diody które swiecą punktowo i mysle ze nie oswietlilyby tego w taki sposob jaki chce.)

Zdecydowalem sie wiec wziąć cos innego.

Zależy mi na czerwonym podswietleniu najbardziej aczkolwiek jakies rgb gdzie czerwony bedzie rownie dobry bylby mile widziany co by raz na jakis czas pobawic sie innymi kolorami. Teraz pytanie jaki zestaw skompletować? Chcialbym cos na pilocika z roznymi mozliwosciami (pulsowanie, jaśniej/ciemniej itp.)

Jak to podlaczyc do pc? Nie chce mi sie bawić z jakims dorabianiem molexow własnoręcznie wiec wolalbym cos takiego gotowe. Jak z ceną takiego czegoś? Mysle ze jakby te 1.5/2m oscylowala w granicach 100 zl bylo by dobrze. Niewiem co jeszcze napisac ale moze tyle wystarczy. Dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Wolałbym raczej przymocować je dookoła okna tak by nie było ich przez nie widać.
Chyba faktycznie gdy będę miał zamiar coś takiego montować napisze do kogoś z forum czy nie dostane u niego ledow rgb na molexa i ugadam z nim kwestie zamontowania tego zamiast szukać gotowców.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...