Skocz do zawartości

Dlaczego taki słaby wynik GTX 275


Recommended Posts

Ja mam ten sam problem; kupilem 4890 OC i na straym X2 6000+ wyciskalem niecale 12K po zmianie na Q9550 wyciskam 15K ale zdecydowanie musze go podbic bo ludzie na forach pisza ze spokojnie przy podkreceniu go da sie z tej karty wycisnac 20K ;D potrzebuje jakis pepszy cooler tylko

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Dzięki. Czyli nie potrzebnie wywaliłem 1150 zł. Mam tylko 1000 fps różnicy do poprzedniej karty.

 

Ale jak w grach chodzi dobrze na maksymalnych ustawieniach, to chyba zapomnę o tych cyferkach 3DMark.

 

 

Potrzebnie bo w 3Dmarki się nie gra.Niższy wynik na nowej karcie wynika z tego że do takiej grafy musisz mieć procek podkręcony.W przypadku 8800GT wystarczył by nawet jakiś Dual Core z serii E21... podkręcony do 3.0Ghz i z powodzeniem by wystarczył.Od GTX 260 wzwyż najlepiej E8400 podkręcony na 4.0Ghz.Benchmarki benchmarkami,ale nawet na nie podkręconym E8400 w grach będzie znaczna różnica na GTX 275 w szczególności w wyższych rozdzielczościach i w trybach z AA :D

Link to post
Share on other sites

Ale nawet gdybym podkręcił, to nie podciągnę do wyniku jaki powinien być, gdzieś około 19000. To jest procesor 3 GHz i karta z dziwną nazwą supersuperclocked.

19000 raczej jest ciezkie do osiagniecia. :o

Cos Ci powiem,ja ma CPU 3.16GHz @ 4.0GHz oraz GTX 285 (bardzo podkreconego) rdzen/shader/mem 760/1628/1400(2800) i nie osiagam w 3D Marku 2006 19000 !

Najwyzszy moj wynik to cos kolo 18900 punktow ! (najnowsze sterowniki) :P

 

Wiec najwazniejsze aby gry chodzily plynnie i byly grywalne. TO sie liczy a nie 3D Marki.

 

Kiedys cos czytalem ze GTX'y nie nadaja sie do bicia rekordow w 3D Markach .... nie wiem ile jest w tym prawdy.

 

Twoj niski wynik spowodowany jest pewnie przez 3.0GHz procesor. :)

Link to post
Share on other sites

Powinno być mniej więcej tyle po OC proca na 3.6GHz >>>

 

http://zapodaj.net/10afc084d213.jpg.html

 

:menda:

 

albo jestem slepy albo na screenie masz zegar 2400 ;) wnioskuje ze automatycznie zmniejsza Ci mnoznik gdy procesor nie jest obciazony i zrobiles screena :)

 

To chyba oczywiste.Gdyby proc non-stop leciał na 2.4Ghz to na pewno nie było by takiego wyniku w 3Dmarku 06 :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...