Skocz do zawartości

Zaksięgowanie wpłaty w morele.net


Recommended Posts

Cześć, czytuję to forum od dłuższego czasu ale dopiero teraz się zarejestrowałem, bo mam kilka pytań i może ktoś będzie mógł mi pomóc.

 

Wczoraj wieczorem zamówiłem sobie monitor w morele.net. Dziś ok.11 dostałem potwierdzenie akceptacji zamówienia i dane do wpłaty - przelew kilkanaście minut później był już wysłany. Mieli mały błąd w danych (ulica miała, nie wiedzieć czemu, dopisane ".net" na końcu), ale z tego co wiem jeśli numer rachunku jest poprawny to przelew i tak dojdzie gdzie trzeba. Wszystkie inne dane się zgadzały. 

 

Mam pytanie - jak długo może trwać zaksięgowanie takiego przelewu? Strona zamówienia nieustannie twierdzi, że jeszcze się to (po ich stronie) nie odbyło. Jestem cholernie z tym niecierpliwy, więc chciałbym się upewnić, czy to normalne, że po niemal całym dniu nie zaksięgowano wpłaty (cykle przelewów w bankach moim i sklepu się zgrywają, więc to nie problem). 

 

I czy ewentualnie ten błąd w adresie (kopiowałem z maila od nich, widziałem, ale nie poprawiałem - jak kazali, tak zrobiłem) może powodować póżniejsze problemy?

 

Przepraszam, wiem że trochę nadmiernie się tym przejmuje. Dzięki z góry za pomoc. 

Edytowane przez thewildtree
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego że przelew jeśli wyjdzie po godzinie 9-11 nie ma szans żeby dotarł tego samego dnia chyba że jest to przelew natychmiastowy albo ten sam bank więc musisz poczekać cierpliwie jutro do 12 będą mieli zaksięgowany przelew dolicz sobie opóźnienie jakieś zanim strona cię o tym poinformuje. 

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że może dotrzeć tego samego dnia. Nie opowiadaj głupot bo eurobank -> ing zrobiony do 11 przychodzi około 17. Wystarczy spojrzeć na sesje wychodzące i przychodzące banków. Co do czas, odczekaj sobie do jutra i powinno być już dobrze.

 

@up - stosuj interpunkcję.

Edytowane przez orbik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...