Skocz do zawartości

Uzupełnienie do zestawu komputerowego


Recommended Posts

Witam,otóż planuje wymianę podzespołów komputera i mam kilka pytań.

 

Parametry mojego pc:

- Procesor Interl Core i5-2500k 3.3 GHZ

- Dysk Seagate Barracuda 3,5` 500GB

- Pamięć RAM HyperC  2x 4GB DDR 3

- Zasilacz (Thermaltake Toughtpower XT new 670W  80 + Bronze Modular (TPX – 675 MPCEU)

- Płyta Główna (ASROCK) p67 PRO3 INTEL

 

1) Kupilem kartę graficzna ge force gtx 970 (msi) - zamierzam dokupić do tej karty graficznej nową obudowę

Fractal Design Define R4 Black Pearl USB 3.0

a) W zestawie z obudowa są zamontowane dwa wiatraczki, chciałbym dokupić jeszcze z dwa, jakie byście polecili?

b) Pozostało mi jeszcze ze starej obudowy Chłodzenie CPU Silentium PC Fortis HE1225 czy to mogę zastosować w nowej obudowie, będzie wystarczająco miejsca?

 

2) Posiadam  Pamięć RAM HyperC  2x 4GB DDR 3 - chce jeszcze dokupic 8 gb ram, prosze o jakis dobry produkt.

 

3) Odbierać będę internet poprzez wi-fi, w moim zestawie nie ma chyba wbudowanej karty sieciowej, jaka kartę byście polecili do odbierania wi - fi?

 

4) Potrzebuje tez dysku ssd do zainstalowania systemu windows

 

Dziekuje za ewentualną pomoc

Edytowane przez salkometer
Link to post
Share on other sites

 

 

Pozostało mi jeszcze ze starej obudowy Chłodzenie CPU Silentium PC Fortis HE1225 czy to mogę zastosować w nowej obudowie, będzie wystarczająco miejsca?

bez problemu

 

 

Posiadam  Pamięć RAM HyperC  2x 4GB DDR 3 - chce jeszcze dokupic 8 gb ram, prosze o jakis dobry produkt.

jakie parametry ?

 

 

4) Potrzebuje tez dysku ssd do zainstalowania systemu windows

crucial bx100/mx200

 

 

3) Odbierać będę internet poprzez wi-fi, w moim zestawie nie ma chyba wbudowanej karty sieciowej, jaka kartę byście polecili do odbierania wi - fi?

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=119_170&products_id=38655 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...