Skocz do zawartości

Recommended Posts

ech... a to samo powiesz porównując np Geforce'a 720m do 630m? że ten pierwszy lepszy? 
to tylko wyższa cyferka bo to nowa seria procesorów graficznych... łopatologicznie 510 vs 418 = "410" vs 418... 
Snapdragon 650 ma odrobine słabszą grafike od 808 i nawet nie ma co dyskutować na ten temat.. 
zresztą jakby 650 był mocniejszy od 808 to umieścili by go w serii 8--

Link to post
Share on other sites
ech... a to samo powiesz porównując np Geforce'a 720m do 630m? że ten pierwszy lepszy?

to tylko wyższa cyferka bo to nowa seria procesorów graficznych... łopatologicznie 510 vs 418 = "410" vs 418...

Snapdragon 650 ma odrobine słabszą grafike od 808 i nawet nie ma co dyskutować na ten temat..

zresztą jakby 650 był mocniejszy od 808 to umieścili by go w serii 8--

Snapdragon 650 jest średnio o 10% szybszy od Snapdragona 808. To nie podlega dyskusji bo to właściwie w każdym teście, REALNYM a nie na papierku. Grafika czasem nawet o 15% szybsza. Zrozum, że a72 jest znacznie wydajniejszy niż a57 i nie zmienia tego wyższe traktowanie drugiego. Ardeno 510 to nie nowa wersja 410 ale przeprojektowany układ (wg Qualcomma jest o 40%szybsza od swoich odpowiedników w serii 4xx) .

Co mi z 450 dl w modemie 808 skoro 300 w 650 wystarcza, a i tak nie osiągnę w Polsce, a up ma 650 2x większy (to akurat wykorzystam)

808 należy do starej serii 80x, a następca wydajniejszy niż 650 i 652 będzie zapewne 818.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Snapdragon 650 jest średnio o 10% szybszy od Snapdragona 808. To nie podlega dyskusji bo to właściwie w każdym teście, REALNYM a nie na papierku. Grafika czasem nawet o 15% szybsza. Zrozum, że a72 jest znacznie wydajniejszy niż a57 i nie zmienia tego wyższe traktowanie drugiego. Ardeno 510 to nie nowa wersja 410 ale przeprojektowany układ (wg Qualcomma jest o 40%szybsza od swoich odpowiedników w serii 4xx) . Co mi z 450 dl w modemie 808 skoro 300 w 650 wystarcza, a i tak nie osiągnę w Polsce, a up ma 650 2x większy (to akurat wykorzystam) 808 należy do starej serii 80x, a następca wydajniejszy niż 650 i 652 będzie zapewne 818.

wyczytałeś to z google'a? xd.. 

zbędna dyskusja.. siedze w branży telefonicznej już dobrych pare lat i mialem setki telefonów w dłoniach i praktycznie znam na pamięc każdy bardziej znany telefon.. ja wiem swoje ;) chcesz to wciskaj sobie kity ;)

Link to post
Share on other sites
wyczytałeś to z google'a? xd..

zbędna dyskusja.. siedze w branży telefonicznej już dobrych pare lat i mialem setki telefonów w dłoniach i praktycznie znam na pamięc każdy bardziej znany telefon.. ja wiem swoje ;) chcesz to wciskaj sobie kity ;)

Właśnie widzę jak siedzisz w branży...

Ty nie masz bladego pojęcia o czym piszesz, a fona z snapem 650 nigdy na oczy nie widziałeś. Zresztą i o samej "branży" też bladego pojęcia nie masz.

Zresztą naprawdę trzeba by upaść na głowę by tobie zaufać bo powiedziałeś, że "siedzisz w branży" i olać ludzi którzy mieli fony w ręku i je przetestowali. Ba, nawet więcej - położyli obok siebie mi4c i rmn3 pro i porównali wydajność.

Tyle w temacie.

Nieoficjalnie można usłyszeć, że 510 to przeprojektowana i podkręcona 418.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...