Skocz do zawartości

Swift vs G1 vs Touch pro


Recommended Posts

Witam, mam do wydania tak 400-500 zł. na telefon i teraz pytanie który z tel. które podałem w tytule jest lepszy :/ Zależy mi na Wi-Fi (wszystkie je mają) GPS(to chyba też) szybkiej pracy( brak zawieszeń itd.) Myślałem bardzo nad swiftem gdyż ma dobre recenzje ale troche mnie przeraża ekran dotykowy więc dodałem 2 modele HTC z wysuwaną klawą. Prosze o opinie :]

Link to post
Share on other sites

hmm cięzko mi porównać te 2 telefony bo swiftem się bawiłem grubo przed posiadaniem diamonda.Jakość wyświetlacza jest bardzo porównywalna i wytrzymałość też oczywiście polecam dokupić folie na LCD i specjalne ETUI na Diamonda

Link to post
Share on other sites

Ja mam lg gt540 (swift) to przyzwoity telefon który ma wady i zalety. Wadą jest między innymi to że ma wyświetlacz oporowy a nie multituch, słaby aparat, procesor tylko 600mhz i przede wszystkim to że nie można instalować na karcie microSD, a miejsca w telefonie jest dosyć mało. Oczywiście ten telefon nie posiada samych minusów ma też plusy tak jak chociażby Android(mnóstwo aplikacji za free), całkiem niezły zasięg wifi, dobry wyświetlacz, bateria trzyma ok 2dni. Jeśli się na niego zdecydujesz to koniecznie musisz przy ustawianiu telefonu odznaczyć opcję GPS bo mnóstwo kasy zżera ale to już wejdziesz sobie na jakieś forum i wszystko Ci wyjaśnią.

Link to post
Share on other sites

@serek... ekran multituch? ekran może być pojemnościowy z funkcją multitouch jak coś.

Procesor tylko 600 MHz? Za mało? Da się go przetaktować na 800MHz bez problemu.

Aplikacje można instalować na karcie pamięci po wgraniu pewnego moda. Nie jest to skomplikowane.

 

Swift to dobry telefon i można go mieć za 350 zł nowego, ale ja i tak polecam Samsung Spice.

Link to post
Share on other sites

Miałem i5700 i nie mogę powiedzieć, że kolega Dementor pierd.... głupoty. Zabawkowy to może masz pilot od telewizora, wszystko było idealnie spasowane, niż nie piszczało i nie trzeszczało, jak to większość imbecyli opisuje. A szybko działania całego systemu była zaskakująca dobra, telefon jest bardzo fajny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam słowa Kiziea , mam spice od jakiegoś tygodnia i moge ci go śmiało polecić. Jak go kupywałem to po przeczytaniu niektórych opinii zaczynałem sie bać ze bez zmodowania i wgrania innego softu telefon bedzie nie do używania ( np pelno ludzi pisze o tragicznej jakości dźwięku ale ja moge ci powiedzieć ze jeżeli nie jesteś audiofilem to muzyka gra bardzo przyzwoicie, a zresztą jeżeli juz jesteś audiofilem to raczej nie bedziesz słuchał muzyki na telefonie). Tak jak mówie telefon nawet na fabrycznym oprogramowaniu jest bardzo dobry a po zmianie to juz super(multitouch ,podkrecony procek , w przyszlosci stery do grafiki , no i instalowanie aplikacji na sd, zmiana systemu plików itp itd :cenzura:) Jakość wykonania też bardzo dobra.

PS telefon w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach, aż sie zdziwiłem jak otworzyłem pudełko z fonem :sciana:

PS2 a i nie żebym odradzał ci Swifta - to tez bardzo fajny telefon , jeżeli ci się podoba to bierz śmiało

Link to post
Share on other sites

hahaha, dalej jestem niezdecydowany :wariat: Kiedyś było łatwiej , kupiło sie se k750i i był szał pał :] Do słuchania muzyki to mam iRivera. Mi chodzi głownie o łądny wyświetlacz, szybkość, przyjemne przeglądanie neta i gps-a i że jestem estetą to też ładny monolityczny wygląd :) W tych kategoriach spica jest lepsza od swifta?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...