Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Potrzebuję kupić telefon do 600zł, na androidzie, zastosowanie - codzienność użytkowania, czasami pstryknie się jakieś zdjęcie ale zapalonym graczem nie jestem.

 

Osobiście zastanawiam się nad Meizu M2 bądź Motorolą Moto G 2.

 

Dziękuje za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
O wsparcie nie ma się co martwić przy Meizu ? zreszta gw 24msc w Polszy jest.

 

Jak się sprawuje ta nakładka Flyme ?

Prosta i żwawa. Miejscami tłumaczenie wymaga poprawy ale Meizu współpracuje z Polakami i poprawia nie tylko 5 ale i 4.5 (obiecali też 5 dla M-ek). To są drobiazgi i niektóre poprawiono w najnowszym oficjalnym sofcie.

Trzeba się przyzwyczaić do maniery wymuszania używania apek "systemowych" jak poczta, SMS, kontakty, diler, ustawienia czy kalendarz w pionie (systemowe się nie obracają) lub zainstalować zewnętrzne. Trzeba też uważać z trybami oszczędzania bo nad gorliwość flyme do ubijania apek nie zna granic :D .

W sklepie dostaniesz FlymeOS 4.5.3O ale jest już dostępna 4.5.4I. Jest narzędzie do aktualizacji ale nie wiem czy w tym kanale już jest nowa wersja co nie zmienia fakty, że ściągnięcie jej i zainstalowanie sprowadza się do paru kliknięć. Z rootem nie trzeba kombinować bo FlymeOS daje możliwość włączenia po zalogowaniu do ichniejszego konta w ustawieniach.

Z najnowszej wersji i wycieku chiński crap więc i dostęp do motywów z ichniejszego sklepu.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

kupiłem meizu, wszystko ok póki co, jedyna rzeczą która mnie irytuje to nie mogąca się uruchomic aplikacja zedge, mieli i mieli na loadingu.

 

Co możesz napisać o jakości dźwięku i zdjęć, bo sam się zastanawiam nad kupnem tego modelu. Ale czytałem że aparat i dźwięk to największe wady tego telefonu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...