Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

O ty szmato :D Fajne fajne a najlepsze faile C4/Quad :P

 

Dzięki :)

 

I to jak , nie mogę się doczekać jak wyjdzie BF4, to będzie skillPower. :D

 

Ja tam ostatni dodatek do BF3 pobiorę dopiero w Marcu 2013 a BF4 chyba będzie końcem 2013 albo początkiem 2014 to jeszcze szmat czasu bądz jeszcze dłużej, ale też pewnie kupię :D
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

http://img545.imageshack.us/img545/611/skillue.jpg

PS: Ta Kia Cee'd moim zdaniem ma beznadziejne zawieszenie i mapę silnika przynajmniej w Forzie, edytuje i dodam za niedługo mojego skilla w edytowaniu plików Gran Turismo 5 :P 1200 konny Civic Type R z 97, Infinity G35 z 1500hp, i X2010 Proto z 10'000HP jak by co nie dam jako prezent bo auta są za drogie :D.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Bardziej Arcade z aspiracjami na symulator gram na kierce Fanatec CSR Elite Sprzęgło + H-Shitfer od T500rs.

Gran Turismo, ma lepsza fizyka jazdy albo ustawienia aut przypominają bardziej te prawdziwe np 350z.

To moja opinia o grach wyścigowych na konsole,a na PC Richard Burns Rally, i zaczynam przygodę z IRacing, jeszcze oczekuję Project C.A.R.S. w wersji finalnej.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Ile na to wydałeś? :roll: Lepszy byłby chyba logitech g25/27, bo ten Fanatec śmierdzi marketingiem :P Choć mogę się mylić patrząc na wykonanie tej kierownicy.

Mógłbyś polecić jakieś ciekawe symulacje na PC? Na razie grałem w shifta, ale to raczej nędzny arcade nawet z ustawieniami na "zawodowca" i wyłączonymi systemami.

Link to post
Share on other sites

Ile na to wydałeś? :roll: Lepszy byłby chyba logitech g25/27, bo ten Fanatec śmierdzi marketingiem :P Choć mogę się mylić patrząc na wykonanie tej kierownicy.

Mógłbyś polecić jakieś ciekawe symulacje na PC? Na razie grałem w shifta, ale to raczej nędzny arcade nawet z ustawieniami na "zawodowca" i wyłączonymi systemami.

Ten Fanatec to nie ta liga co G25 który jest marnym low/mid-end'em rynku kierownic, Fanatec CSR Elite to konkurent Thrustmaster'a T500rs ta półka kierownic to coś pomiędzy serią G2X a Frex'em który jest kierownicą z wyższej półki. Ta kierownica to poezja. Review 1 i Review 2

Porównanie G2X do Fantec CSR Elite jest jak porównanie G2X do Kierownicy za 50zł z TESCO.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Faktycznie, nie ta liga, ale kto nie pyta nie błądzi, dzięki za odpowiedzi :)

Pozwól, że jeszcze zapytam jak ma się gra na takiej kierownicy do rzeczywistości? :D  

Jeszcze wznowię pytanie o tego nieszczęsnego Shift'a jak on się ma do wymienionych gier, jest ogromna przepaść?

Link to post
Share on other sites

Tak Shift to tragedia poza tym że łatwo było modyfikować swapy i grać multi z 1200 konną suprą.
Jedyne co mi się podobało to modyfikacje i drag, poza tym beznadziejna fizyka.

Odnośnie Tej kierownicy tak Force Feedback tutaj jest na innym poziomie, tzn np w Gran Turismo wystarczy delikatny skręt kierownicą, puszczenie kierownicy mnóstwo gazu i zablokowany tylny dyferencjał, i zawieszenie samo ustawia kierownicę to samo z F1 2011 (lecz nie miałem okazji jeździć prawdziwym bolidem).

W RBR z odpowiednim ustawieniem siły potrafi wyrwać kierownicę po wjechaniu kołem na dziurę w drodze.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

@@bioly1987, Napisz, który wyścig, zobaczę u siebie. KIA standard?

To jest w trybie rywale -> top gear -> drugi wyścig, lub po prostu wybierz seryjną Kia' ceed i zrób okrążenie na torze Top Gear. W trybie rywale rekord na tym torze jest coś koło 1:38 ja już mam 1:40, niżej już chyba nie zejdę i nie wiem jak ludzie potrafią wykręcić taki czas

Link to post
Share on other sites

Faktycznie, nie ta liga, ale kto nie pyta nie błądzi, dzięki za odpowiedzi :)

Pozwól, że jeszcze zapytam jak ma się gra na takiej kierownicy do rzeczywistości? :D

Jeszcze wznowię pytanie o tego nieszczęsnego Shift'a jak on się ma do wymienionych gier, jest ogromna przepaść?

rFactor to inna liga. Shift to nędzna arcadówka, rFactor to symulator.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...