Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie

 

Wkrótce będę sprzedawać swojego poczciwego samsunga galaxy s4, związku z tym zamierzam kupić nowy telefon.

 

Budżet jest w głównej mierze zależy od tego za ile pójdzie s4 stan niemal idealny tylko lekko ramka ulamana do tego telefon jeszcze na gwarancji.

 

Ale do rzeczy. Załóżmy że budżet to 1000 zł.

 

Na chwile obecna mam 3 typy:

 

Xiaomi note 2

Xiaomi note 3

LG G Flex 2

 

Jeżeli miałbym brać Xiaomi to mam problem.

 

Ponieważ dużą wada dla mnie jest brak możliwości dodania karty pamięci do note 3 a często się zdarza, ze mam kilka gier zainstalowanych, które ważą po kilka GB.

 

W dodatku zbędny dla mnie bajer to czytnik lin papilarnych.

 

Pojemniejsza bateria tez jest zbędna bo telefon i tak ładuje codziennie.

 

Niestety w note 2 karta oblsuguje tylko do 32 GB a kupiłem niedawno kartę 64gb za ponad sto złotych, taka by była na kilka lat.

 

Przechodząc do LG G Flex 2 to z tego co widziałem robi wspaniałe zdjęcia. Nocą juz może nie, ale który telefon nocą robi dobre zdjęcia.. poza tym rzadko kiedy potrzebuje aparatu nocą.

 

Najczęściej fotografuje pogodę :D (zachody słońca, chmury itp )

 

Niestety porażka LG jest ze się strasznie nagrzewa ... i niestety nie wiem jaki telefon kupić. Może cos innego?

 

Miałem jeszcze z1 kiedyś, ale sprzedałem po 2 dniach. Robił tragiczne zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie G3 będzie dobry. Po aktualizacji do 6.0 działa nieporównywalnie lepiej. Mam go więc wiem co mówie. Tego mu właśnie brakowało. Teraz go mogę polecić z czystym sumieniem zwłaszcza w tej cenie. Bateria też sie poprawiła.

Zdjęcia wychodzą bardzo dobre. Na wakacjach zastępuje mi małego kompakta. Hdr też działa bardzo dobrze.

Gry też wszystkie jak narazie ruszyły bez problemu i działają jak należy. Nagrzewa się przy graniu ale nie do temperatur jak Flex. W granicach komfortu. Obudowa nie tak znacznue. Bardziej to odczuwać na przycisku power i głośności ale jest knock on więc luz

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sam sie zastanawiam nad telefonem do tysiaka,mialem na uwadze wlasnie g3 i mimo iz po aktualizacji chodzi lepiej to jakos nie jestem przekonany.Jak dlugo bateria trzyma przy ciaglym uzywaniu?

Wydaje mi sie,ze motorola moto x 2 generacji bedzie chyba lepsza,kosztuje 1000-1200zl ,parametry ma identyczne z g3 jedynie ekran ma 5,2cala no i jest full hd bez tej chorej rozdzielczosci g3.Dostanie tez androida 6.0.Mam dylemat :)

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...