Skocz do zawartości

Jaki procesor do GTA V


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Tevi.,

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad zmiana procesora w tym zestawie na i3 2120. Głównie będzie mi potrzebne do grania w gta v, czy to dobry wybór a zbyt dużo kasy nie chce wydawać.

 

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.00GHz
         Ivy Bridge 22nm Technology
RAM: 4.00GB Single-Channel DDR3 666MHz
Płyta: MSI B75MA-E33 (Ms-7808) (SOCKET 0)
Karta: 1024MB ATI Radeon HD 7700 Series (MSI)

Link to post
Share on other sites

tak będą współpracować są na liście obsługiwanych procesorów 

co do płynności podkręcony i5 2500k do 4,5 ghz pozwala grać w stałych 60 fps'ach ale teraz to karta graficzna może być wąskim gardłem 

czy możesz podać dokładny model ? podejrzewam że to hd 7770 czyli dasz rade na średnich 

Link to post
Share on other sites

tak będą współpracować są na liście obsługiwanych procesorów 

co do płynności podkręcony i5 2500k do 4,5 ghz pozwala grać w stałych 60 fps'ach ale teraz to karta graficzna może być wąskim gardłem 

czy możesz podać dokładny model ? podejrzewam że to hd 7770 czyli dasz rade na średnich 

Ok, a płyta nwm "wytrzyma" taki procesor? nie za bardzo się znam więc od razu przepraszam za moją niewiedzę :)

I czy 4 GB ramu wystarczy?

Link to post
Share on other sites

i5 2400 wystarczy i5 2400s nie bierz  bo jest to energooszczędna wersja 

co do ramu to 4 gb ram jeśli masz niezaśmiecony system spokojnie wystarczyłby na ustawienia wysokie 

gdyż u mnie na fhd z 6 gb ram na wysokich zabierało ok 3,5 gb ramu z systemem (w tle aimp utorrent oraz ccleaner i google drive)

Link to post
Share on other sites

i5 2400 wystarczy i5 2400s nie bierz  bo jest to energooszczędna wersja 

co do ramu to 4 gb ram jeśli masz niezaśmiecony system spokojnie wystarczyłby na ustawienia wysokie 

gdyż u mnie na fhd z 6 gb ram na wysokich zabierało ok 3,5 gb ramu z systemem (w tle aimp utorrent oraz ccleaner i google drive)

Ok, a mogę kupić używany czy lepiej nowy?

I skąd kupić? allegro olx?

Link to post
Share on other sites

Bym poszedł w tego za 370 (pierwszy link), Ew. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5894641590który jest o ~11% wydajniejszy, ma oryginalne opakowanie więc i tutaj można później po trochę wyższej cenie niż normalnie odsprzedać przy kolejnej wymianie podzespołów. Ale to już zależy od ciebie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bym poszedł w tego za 370 (pierwszy link), Ew. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5894641590który jest o ~11% wydajniejszy, ma oryginalne opakowanie więc i tutaj można później po trochę wyższej cenie niż normalnie odsprzedać przy kolejnej wymianie podzespołów. Ale to już zależy od ciebie.

Nie no aż tyle nie chce wydawać, ok. Panowie wielkie dzięki za pomoc :)

A jeszcze jedno pytanie odbiegające od tematu warto kupić z tej aukcji?

http://allegro.pl/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-aktywacja-vpn-auto24-7-i5888925270.html

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej wersję "pudełkową" niż sam klucz tylko?

np. coś takiego GTA 5 http://olx.pl/oferta/gta5-pc-nowa-nie-uzywana-warto-CID99-IDdkwCt.html#cd4e41606c

Nieee :D

Ja już mam kilka wersji pudełkowych tylko się teraz zastanawiam po co ja to brałem tylko na półce stoi i się kurzy :D

A to co wysłałeś to klucz wykorzystany jest?

Edytowane przez Tevi.
Link to post
Share on other sites

nigdy nie kupuje na allegro kluczy a nawet wersji pudełkowej które trzeba aktywować kluczem steam po tym jak kupiłem zbiorowo z kumplami 4  wraz z armą II klucze do dayZ z czego tylko 2 były nie zużyte zapłaciliśmy 350zł a kasę oddał dopiero po straszeniu policją i tłumaczył się że to nie jego problem że klucze są wykorzystane mój kuzyn na święta dostał grę (nie pamiętam tytułu jakiś zombie survial) i mimo że to była wersja pudełkowa klucz steam został wykorzystany i tyle miał z gry teraz na święa z moim imieniu kuzynka kupiła na świętą mojemu rodzeństwu litle big planet 3 ale nie zauważyła że kupiła konto za 60 zł na które nie da się zalogować

PAMIĘTAJ ZAKUPU W INTERNECIE SA NIEBEZPIECZNE  

na allegro i innych serwisach łatwo cię oszukać a jak oszukają cie na małe kwoty to allegro będzie się ociągać z tym wszystkim bo mają inne rzeczy na głowie 

Edytowane przez tobexor
Link to post
Share on other sites

Nie kupuj gta v z tej aukcji. Lepiej znajdź wersję pudełkową lub poczekaj na promocję, choć ostatnio w saturnie gta 5 było chyba za 130 pln. Tutaj trzeba kombinować z vpn i jakieś inne bzdety. Kupując na płycie przynajmniej nie stracisz pieniędzy, bo będziesz miał płytkę jak i klucz, a tutaj? Klucz i ryzyko bana na steamie, bo wątpię żeby takie metody były "zezwolone".

 

Na podanej przez ciebie i5 będzie bardzo ładnie śmigać GTA V, możesz dokupić także kosteczkę 2gb ramu, zawsze te parę fpsów więcej, w szczególności gdy grasz na średnich.

 

Niskie 4gb

Średnie 6gb

Wysokie 8gb

Ultra 16gb

Edytowane przez Marceli99
Link to post
Share on other sites

Nie kupuj gta v z tej aukcji. Lepiej znajdź wersję pudełkową lub poczekaj na promocję, choć ostatnio w saturnie gta 5 było chyba za 130 pln. Tutaj trzeba kombinować z vpn i jakieś inne bzdety. Kupując na płycie przynajmniej nie stracisz pieniędzy, bo będziesz miał płytkę jak i klucz, a tutaj? Klucz i ryzyko bana na steamie, bo wątpię żeby takie metody były "zezwolone".

 

Na podanej przez ciebie i5 będzie bardzo ładnie śmigać GTA V, możesz dokupić także kosteczkę 2gb ramu, zawsze te parę fpsów więcej, w szczególności gdy grasz na średnich.

 

Niskie 4gb

Średnie 6gb

Wysokie 8gb

Ultra 16gb

A grafa da rade? Mam dokładnie tą: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-r7790-oc-1gb-gddr5-128bit-2dvi-hdmi-dp-pcie-3-0-r7790-1gd5-oc-570131/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...