Skocz do zawartości

Brak możliwości poruszania się myszką i klawiaturą w trakcie formatowania - Z170A Asrock Extreme4


Recommended Posts

Witam. Nie mam możliwości poruszania się myszką i klawiaturą w trakcie instalacji windowsa (robię format jak co pół roku). Normalnie w trakcie używania komputera mogę używać jak i w BIOSIE. W biosie mam odblokowane USB 2.0 (legacy)
BARDZO PROSZĘ O POMOC http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif 

Procesor - i5 6600k
karta graf - gtx 970
ram - 16gb ddr4 3000mhz
płyta - asrock extreme 4 z170a 

Link to post
Share on other sites

niestety brak :(


Panowie jest. Aktualizacja biosa pomogła - wcześniej był dostęp do urządzeń PS2, teraz jest symulacja PS2, działa pięknie, a ja się męczyłem z różnymi pendrivami, bootowaniem ze zmienionymi plikami itd. 

 

Dzięki piękne wszystkim za pomoc!
 

 

@vicodin miałeś rację od początku, tyle, że ta opcja była dostępna po nowej aktualijce 

Link to post
Share on other sites

Panowie jest. Aktualizacja biosa pomogła

 

Od razu pisałem,żeby zrobić update BIOS-u. Ta płyta jest w miarę świeża na rynku, dlatego nie zawsze wszystko gra. Na starszych wersjach BIOS-u wykrzaczał się np. Windows 10.

Edytowane przez Marqvs
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Od razu pisałem,żeby zrobić update BIOS-u. Ta płyta jest w miarę świeża na rynku, dlatego nie zawsze wszystko gra. Na starszych wersjach BIOS-u wykrzaczał się np. Windows 10.

Kurcze, tobie nie podziękowałem. Dzięki wielkie, zarówno tobie za rozwiązanie połowy problemu jak i vicodinowi za kolejną połowę. Przepraszam cię bardzo jeszcze raz, i dziękuję wszystkim...

 

Temat do zamknięcia, dzięki za fachową pomoc i pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...