Skocz do zawartości

Windows 10 , padł po raz kolejny.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez PlasmaPredator,

Recommended Posts

Cześć wszystkim , mam problem z Windows 10. Instalowałem go już 3x , cały czas to samo mi wyskakuje. Mianowicie - przygotowanie automatycznej naprawy , diagnozowanie komputera i dalej nic nie rusza , ciągle to samo. Komputer jest świeżo zakupiony , system również. Dzieje się tak około 20-30 min po instalacji , podczas ponownego uruchamiania komputera. Ja już zgłupiałem normalnie. Ktoś ma jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje i jak ten cyrk powstrzymać? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Komunikat błędu? Tzn? Bo nie widziałem żadnych komunikatów. Podczas uruchamiania pojawia się ten ekran z przygotowaniem automatycznej naprawy , system nie chce się włączyć , nawet tryb awaryjny nie działa. Nic nie pomaga. A nie będę instalował systemu kilka razy dziennie skoro ciągle mam to samo -.-

 

Co do sprzętu :

 

i7 6700K

Asus Z-170 Deluxe

GTX 980-ti Gigabyte Extreme Gaming

16 GB ram-u Corsair 3000 mHz

SSD Samsung 850 Pro 512 GB

SSD A-Data 512GB

Dark Power Pro 11 850W

Link to post
Share on other sites

Windowsa mam na pendrive. Wiesz , nie jestem zaawansowanym użytkownikiem. W biosie nic nie ustawiałem , ahci? To coś z dyskami? Myślisz , że to jest powód problemu? Jutro mam zamiar zanieść kompa do sklepu i nich coś z tym robią , bo mnie już delikatnie szlak trafia , łagodnie ujmując ...

Link to post
Share on other sites

A więc tak , zainstalowałem system po raz piąty -.- , sprawdziłem programami dysk i ram. Wszystko jest jak najbardziej z nimi ok. Co najlepsze , teraz system mi się wysypał po 10 minutach od zainstalowania. Przygotowanie do automatycznej naprawy , diagnozowanie komputera i tak w kółko , po zawodach. System mam na samsungu , odpiąłem a-data , komp w ogóle nie chciał mi się uruchomić. Odpiąłem samsunga , dalej automatyczna naprawa. Zdaje mi się że czyta nie z tego dysku co trzeba system i to jest chyba przyczyną? Jak to przestawić w biosie?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Odpuszczam tą zabawę , nie mam do tego cierpliwości. W poniedziałek oddaję ten cały szajs do sklepu , jak nie naprawią to niech kasę oddają. Bo już mam dosyć tego cyrku.


Temat do zamknięcia. Wszystko elegancko i bardzo szybko śmiga. Przyczyna była banalna , strasznie namieszałem z instalacją , zainstalowałem dwie wersje , 32 i 64 bitową na raz.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...