Skocz do zawartości

Myszka i podkładka do ~200-220, klawiatura do ~150


Recommended Posts

Myszka

§  Budżet: maksymalnie 220zł na myszkę i podkładkę razem z przesyłką

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech M90

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Korzystam z powierzchni biurka (jasna okleina).

§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  Nie wiem, nie mam możliwości zmiany - z domyślnej.

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 10cm (mierząc od środka myszy przed przesunięciem, do środka myszy po przesunięciu (miejsa wyjścia przewodu jako środek) , wcześniej grałem na akceleracji więc nie było to do ustalenia. Kiedy ją wyłączyłem, to muszę korzystać z czułości windows na środku skali, bo albo w nic nie trafiam na dużej  (chociaż i tak mam problemy), albo jest za wolno na niskiej. Grałem też na bardzo małej powierzchni, więc mam odruch podnoszenia myszki.

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Nie gram w nic kompetytywnie w necie, chcę po prostu lepszą myszkę, żeby móc z względną skutecznością strzelać heady w takim np. Wolfensteinie, gram też w RPG, RTS, itd,

§  Ile przycisków używasz w myszce: PPM,LPM,ŚPM - trzech

§  Chwyt: Różnie. Zazwyczaj claw grip.

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): Raczej 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 13cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: chcę po prostu lepszą :P

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): koniecznie podświetlenie - miło widziane RGB, mało kosmiczny wygląd, nie za dużo przycisków, względnie lekką, materiał bez znaczenia - ma być wytrzymały i wyglądać po czasie.
Myślałem o Rivalu 100 w komplecie z Qck.

Klawiatura:

Membranówkę, z wysokim skokiem, podświetleniem (tu już wiem że nie RGB ale chociaż parę kolorów do wyboru a nie tylko niebieski), numpad może być, może nie być, również lepiej nie jakaś kosmiczna. Raczej nie byłem w stanie nic znaleźć, jedyne co mi częściowo odpowiadało to Cougar 200K ale jest niskoprofilowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...