Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mysz+podkładka

 

Tutaj już dokonałem wyboru :] zaopatrzylem się w Razer Goliathus Alpha Fragged Speed + Logitech mx518 chciałbym się dowiedzieć czy to dobry wybór i dobór, że tak powiem (czy sensor się nie gubił czy coś w tym stylu)

 

Słuchawki

 

Obecnie najważniejsza sprawa. Aktualnie posiadam Creative Sound Blaster Arena Surround jednak bez tej specjalnej karty dźwiękowej. Mam tą podstawową. Chciałbym zmienić słuchawki na lepsze i dowiedzieć się jakie polecacie ;) Słyszałem, ze Sennheisery są dobre. I jaką kartę dźwiękową dokupić jeśli jest taka konieczność.

 

Klawiatura

 

Polecacie coś ? Bo tu kompletnie nie mam pojęcia.

Link to post
Share on other sites

czyli jesli chodzi o sluchawki to te sennheisery HD 518 to najlepszy wybór spośród wszystkich w tej cenie, tak ? : ) lepszych nie znajdę ? i bez żadnej karty dźwiękowej do nich czy coś ? : ) i czy moje obecne są dużo gorsze od tych zaproponowanych ? ;)

Link to post
Share on other sites

Creative nie nadają się w zasadzie do niczego. HD 518 są bliskie słuchawkom profesjonalnym. Powinieneś jednak zadbać o odpowiednie źródło, tj kartę dźwiękową. Na integra nic nie zabrzmi dostatecznie dobrze. :oops:

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

@lopez2

 

dzięki za te klawiatury ; ) wybiorę wolfkinga :) właśnie o coś takiego mi chodziło ;p zeby miała niewielkie rozmiary ; ) dzięki jeszcze raz :)

 

@voxcrodi

 

wiec wywalilem 300 zl w bloto ;p dobrze wiedziec xd :/

 

a kartę jaką kupić ? jakieś typy ?;p nie znam się na tym szczerze mówiąc... może powinienem zapytać w innym dziale ?:)

Link to post
Share on other sites

tylko blagam, bez dx'ow i ds'ow mi tu prosze :)

w kartach dzwiekowych (w tym w integrach) nie ma problemu z przetwarzaniem, jest problem ze wzmocnieniem. koledze potrzebna lepsza dziurka, wiec zamiast dx'a/ds'a polecam rozejrzec sie za wzmacniaczem sluchawkowym i nie rozstawac z integra. chyba, ze stac nas na essence'a... jak wspomnialem w innym watku, w porownaniu ze wzmacniaczem reszta kart jest tylko mniej do du*y, a nie w sam raz.

dzieki bogu, Ty Voxie mnie zrozumiesz i szpilek nie bedziesz wbijal :/ patrzac na ostatni wysyp ekspertow w tym podforum mozna sie pociac. sporo znawcow cennikow sie pojawilo niestety, co na pytanie o karte w budzecie wala wszystkie jak leci. az sie odechciewa skrobac i dyskutowac...

od senkow nie ma lepszych, sa inne po prostu. do gier jednak otwarte konstrukcje wydaja sie lepsze, jesli nie ma potrzeby izolacji od otoczenia. w wiekszosci przypadkow scene maja lepsza, choc nie jest to regula.

Link to post
Share on other sites

te pc350 za drogie coś czuje...

 

czyli mamy tak:

 

z słuchawek.

 

sennheisery hd 518 + integra ze wzmacniaczem. lub te same sluchawki z assus xonar essence... hmm, chyba pierwszy zestaw będzie lepszy, bo przede wszystkim o niebo tańszy... :/

 

Klawiatury:

 

rozważam między tym wolfkingiem a sidewinderem x6 :)

 

dzięki wszystkim za pomoc !

 

jeszcze tylko kwestia myszki i podkladki. czy dobry dobór ?:)

Link to post
Share on other sites

Zgadza się. Osobiście wybrałbym rozwiązanie z Luxman. Integra pod Amp, Amp do słuchawek. W końcu sam w sobie ma wzmacniacz słuchawkowy i to niezłej klasy.

mialem nawet wspominac o starym stereo, ale zostawilem to sobie na nastepnego posta :/ wyreczyles :)

jesli zas chodzi o tego xonara:

http://allegro.pl/asus-xonar-essence-st ... 97444.html

jesli taka Pani mi go przyniesie, to chyba sie skusze choc nie potrzebuje :)

 

edit: oprocz pg-techu na alledrogo jest jeszcze ten user:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9687625

ktory sprzedaja stare klocki juz dosc dlugo, z gwarancja.

Link to post
Share on other sites

IMO lepiej wybrać SW x4.

 

Mysz to a4tech x748 lub logitech mx518 (jeżeli 1600dpi starczy) + do tego jakaś szmaciana podkładka, może być QcK.

 

Jeżeli jednak potrzebujesz dużej ilości DPI to coś na avago 9500.

http://forum.pclab.pl/topic/265138-Spis-polecanych-myszek-i-podk%C5%82adek-nie-tylko-dla-graczy/page__p__7142281&?do=findComment&comment=7142281

 

Masz tutaj link i szukaj czegoś z avago 9500.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...