Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję słuchawek nausznych do gier/filmów/muzyki. Słuchawki będą podłączone do komputera ( zintegrowana karta dźwiękowa ). Mikrofon jest zbędny ( posiadam reloop spodcaster ). Budżet to około 300 zł. Moje poprzednie słuchawki to superlux hd681 evo i akg ghs-1. Szukam czegoś lepszego ( w miarę możliwości ), gdyż moje obecne słuchawki niedługo dokonają swego żywota. Proszę o pomoc w jak najlepszym wyborze. Z góry dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

to przeczytaj temat przypięty "jak poprawnie zadawać pytania"  i popraw posta 
a jak CI sie nie chce to zadzwoń do wróżbity Macieja może on da rade wywnioskować jakiego brzmienia i jakiego rodzaju słuchawek szukasz 

Link to post
Share on other sites

to przeczytaj temat przypięty "jak poprawnie zadawać pytania"  i popraw posta 

a jak CI sie nie chce to zadzwoń do wróżbity Macieja może on da rade wywnioskować jakiego brzmienia i jakiego rodzaju słuchawek szukasz 

mam wrażenie, że wszystkie najpotrzebniejsze informacje zawarłem w poście, poza tym, nie jestem audiofilem żebym był w stanie sprecyzować Ci czego od słuchawek oczekuje... Szukam po prostu najlepszych słuchawek w cenie do 300 zł, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

 jak grochem o ścianę 

 

 

 

mam wrażenie, że wszystkie najpotrzebniejsze informacje zawarłem w poście
 

nie nie zawarłeś w nim w sumie nic 

przeczytaj pierwszy post w http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-s%C5%82uchawki-nauszne-2015r/page-1
nie ma czegoś takiego jak najlepsze do 300zł

chcesz żeby ci ktoś pomógł to się chociaż trochę wysil 

 

poza tym, nie jestem audiofilem
 
ja nie jestem wróżką 
Link to post
Share on other sites

 

 jak grochem o ścianę 

 

 

 

 

 

nie nie zawarłeś w nim w sumie nic 

 

przeczytaj pierwszy post w http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-s%C5%82uchawki-nauszne-2015r/page-1

nie ma czegoś takiego jak najlepsze do 300zł

 

chcesz żeby ci ktoś pomógł to się chociaż trochę wysil 

 

 

 

ja nie jestem wróżką 

 

szukam zamkniętych słuchawek nausznych do gier ( cs:go, battlefield itp ), a także słuchania muzyki i oglądania filmów, w cenie do 300 zł, prosiłbym o podanie jakichś przykładów najbardziej polecanych słuchawek w tych cenach, nie mam pojęcia co jeszcze mógłbym Ci powiedzieć..

Link to post
Share on other sites

czyli da się ? da się mogło by być lepiej no ale i tak jest dobrze 
co rozumiesz przez lepsze ? lepszy bass, srodek , góra, scena, wykonanie ? 

poczytaj na początek o
superlux hd966
takstar pro80 (ew. hiperx cloud)

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

czyli da się ? da się mogło by być lepiej no ale i tak jest dobrze 

co rozumiesz przez lepsze ? lepszy bass, srodek , góra, scena, wykonanie ? 

 

poczytaj na początek o

superlux hd996

takstar pro80 (ew. hiperx cloud)

cholera no, możesz mnie zwyzywać, ale nie wiem jak Ci odpowiedzieć. Obecnie używam HD 681 EVO, które już szykują się do grobu i szukam czegoś nowego, lepszego, tak ogólnie.. ( EVO dobrze grały, tylko scena była bardzo średniawa i pozycjonowanie w grach często niedokładne )

 

Zastanawiałem się też czy by nie zakupić ponownie HD 681 EVO ( cena około 120 zł, a grały bardzo przyzwoicie )

Link to post
Share on other sites

w 669 scena powinna być lepsza

generalnie w konstrukcjach otwartych znajdziesz większą scenę i lepsze pozycjonowanie (oczywiście są wyjątki)

W recenzji tych 669 piszą, że nokautują one moje obecne EVO, cena też nie jest wygórowana więc co mi szkodzi wypróbować, pozdrawiam

 

@EDIT

 

Wie ktoś może gdzie można dostać te słuchawki? Na Allegro jest tylko 1 aukcja, a w żadnym sklepie nie mogę ich znaleźć..

 

Na Allegro wyszło by prawie 180 z przesyłką, nie znajdę w tej cenie czegoś lepszego? pozdrawiam

Edytowane przez NoMercPL
Link to post
Share on other sites

Wszystko w tej aukcji jest ok, tylko cena dość wysoka, ale jak sam widzisz nagle te słuchawki stały się trudnodostępne.

 

http://www.mp3store.pl/article/superlux-hd669-black-ean.4710423849860,2012040521490171407.html

 

Sorry, z telefonu nie widziałem braku dostępności :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...