Skocz do zawartości

Recommended Posts

znaczy sie jak narazie nie mam jakiejs wyznaczonej ceny co do dziwiekowki poniewaz niebardzo orientuje sie ile taka lepszejsza kosztuje. jak bedzie trzeba i warto to nawet 200zl ale wolal bym cos tanszego a moze dobrego i nawet bardzo taniego chyba ze nie ma sensu

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie decydujesz się na tą odrobinę wyższą półkę to najlepszym wyborem będzie Xonar DS/DX, albo jakiś tańszy X-Fi. I to i to w miarę gra, jak dla mnie X-Fi jest lepszym wyborem od najtańszych Xonarów.

 

Zaś z drugiej strony warto pomyśleć nad Audigy SE, o którym pisze airborne. Tą kartę możesz zmodować (wgrać inne oprogramowanie) na X-Fi. Generalnie ta karta pomimo swojego wieku niczym się nie różni od od nowego najtańszego X-Fi. Oczywiście sterowniki działają na Windows 7 x32 i x64 także z tym problemów na pewno nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Tylko że ja dałem propozycje pełnego AUDIGY SB0090 a nie AUDIGY SE - który chyba nawet po modowaniu na X-Fi bedzie dalej grał gorzej od pełnego AUDIGY

 

a przy okazji rado dzieki za doradzenie o sterach do SB0090 :/

 

karta super sie spisuje :]

Link to post
Share on other sites

Ale nie lepiej miec pełnego AUDIGY niż nawet takiego x-fi z dolnej półki który pewnie mało co się różni od AUDIGY SE ( jak wiadomo SE to wykastrowany AUDIGY i lepiej gra pełne AUDIGY nawet takie SB0090 ) . takie jest moje zdanie , chyba że te tanie x-fi naprawde graja lepiej niz AUDIGY

 

http://www.proline.pl/?p=SB+X-FI+MX+XTR+AUDO1

http://www.proline.pl/?p=SB+X-FI+MX+XTR+AUD

 

z recenzji można wyczytać że jednak są słabe , więc jak jest naprawde ??

Link to post
Share on other sites

Kombinacje z chip-em, ze zgodnością OS, z nie wiadomo czym...

Czemu ma służyć owa karta dźwiękowa (muzyczna to inna bajka)...

Tendencje do uzyskania profesjonalnego dźwięku za cenę puszki piwa jawią się już niesmacznie.

Jakie głośniki miałoby to "napędzić"?

Link to post
Share on other sites

tylko po co robuic myk skoro sa tanio pelne audigy ktore bardzoi dobrze graja

Airborne sie naszukal i znalazl wiec lepiej chyba skorzystac z sensownej porady niz kupowac pokrojce jakies byle byla nazwa xfi - xfi to moze byc zarowno wielkie G jak i dobra karta Audigy to tez moze byc wielkie G jak i ..

 

 

do dzis dnia nie rozumiem komu nie wystarczy np.ZS - lud oszalal i sobie cos wmawia - muzyka nie moze byc lepsza niz idealna - cala reszta to zly dobor glosnikow

Link to post
Share on other sites

tylko po co robuic myk skoro sa tanio pelne audigy ktore bardzoi dobrze graja

Airborne sie naszukal i znalazl wiec lepiej chyba skorzystac z sensownej porady niz kupowac pokrojce jakies byle byla nazwa xfi - xfi to moze byc zarowno wielkie G jak i dobra karta Audigy to tez moze byc wielkie G jak i ..

 

 

do dzis dnia nie rozumiem komu nie wystarczy np.ZS - lud oszalal i sobie cos wmawia - muzyka nie moze byc lepsza niz idealna - cala reszta to zly dobor glosnikow

 

Dokładnie :) zwłaszcza że wylicytowałem wersje GOLD za 45 zł i to w ostatniej chwili :P

A jak napisałem do kolegi na gg to mnie wyśmiał że nie jestem muzykiem żebym potrzebował lepszej karty i do tego przy tych głosnikach co mam to nie ma szans żeby to lepiej chodziło od integry

A jednak przy moim Logitech LS21 to ten AUDIGY jednak lepiej chodzi i to o wiele lepiej :D

Link to post
Share on other sites

Dalej jest multum osób, które twierdzą, że Audigy jest bee :) Jedyna słuszna marka to A...s :P

 

W tych kartach sterowniki dają bardzo dużo. Stery pod XP, dawały bardzo fajny głęboki bas, stery na W7 są już inne karta gra sporo gorzej, aczkolwiek i tak nie jest jakoś tragicznie. Widzisz tutaj zwykły szmelcowany stary Audigy, a na słabych głośnikach możesz zaobserwować dużą poprawę.

 

Tak samo jest na Xonarach, nowe sterowniki, ze strony Asusa są słabsze od tych starszych. Jest gorszy bas, jakaś tam opcja nie działa i występuje problem z panelem sterownania kartą. Żeby mi nikt nie zarzucił, że jestem jakimś zwolennikiem Creative ( bo tak nie jest), to powiem, że testowałem Xonara DS u kumpla który miał taki problem, na świeżo postawionym Windows 7 x64.

 

Sterowniki do kart muzycznych są szalenie ważne, karta może być super hiper, ale jak stery bardziewne to wszystko brzmi badziewnie.

Link to post
Share on other sites

Audigy Live! i Audigy SE chyba (nie jestem pewny) nie mają wejścia cyfrowego, tutaj najlepszy by był Xonar, albo jakiś X-Fi. Jaki? To już Twój wybór, zależnie od ilości posiadanej gotówki. Głośniki są dobrym wyborem, napewno nie będziesz na nich zawiedziony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...