Skocz do zawartości

Komputer do gier za 3500


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez lewiis,

Recommended Posts

Witam wszystkich. Proszę o złożenie komputera do gier  gdyż ja się kompletnie na tym nie znam

  • Zastosowanie komputera :GRY
  • Maksymalna kwota :3500(stówkę, dwie mogę dołożyć)
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :jak najszybciej
  • Których części potrzebuję :wszystkich
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Philips 170s 17cali
  • Specjalne wymagania :dobre chłodzenie,skrzynka będzie stała we wnęce biurka (wewnętrzną deskę wyciąłem) 
  • Części z poprzedniego komputera: geforce gtx 650 ti boost 2gb nie wiem czy do nowych gier będzie się nadawać.
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

 

ozpisując sobie zestaw w podobnej kwocie wyszło mi

nie ma to jak link który nie działa...


1 x  Zalman Z1 USB3.0 black (b/z) 1 x  Thermaltake TR2 450W 120mm 80+ bronze 1 x  LG 22MP57HQ-P (IPS, 5ms, HDMI) 1 x  Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ http://www.esc.pl/images/icons/icon-pc.jpg 1 x  EVGA GeForce GTX 970 SC ACX2.0 4GB DDR5 256bit (1317/7010) 1 x  Liteon iHAS122 SATA (black) 1 x  Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 1 x  Crucial 8GB 1600MHz CL9 Ballistix 1 x  MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/

Wydajny procesor 4 rdzeniowy, zasilacz z certyfikatem 80+, monitor z matrycą ips, solidna, dobrze wentylowana obudowa, gtx 970 od evga z bdb chłodzeniem, pojemny hdd, budżetowe mobo i standardowy ram.

 

Razem 3648zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...