Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Z tego co wyczytałem to Creativy itd. dla "gejmerów" to szmelc.

W związku z tym chciałbym poprosić forumowiczów o doradzenie w wyborze dobrych słuchawek oraz mikrofonu do CS:GO:

- dobre pozycjonowanie przeciwnika

- dobry dźwięk

 

Kwotę jaką mogę na słuchawki przeznaczyć to maksymalnie 100 zł i na mikrofon maksymalnie 30 zł.

Mają to być słuchawki nauszne z mikrofonem lub mikrofon oddzielnie.

Chodzi mi TYLKO I WYŁĄCZNIE o dobre pozycjonowanie i dźwięk w CS GO.

Z góry dziękuję za fachowe porady.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli jest ci wstyd wyjść na miasto w dobrze brzmiących słuchawkach i się boisz co inni powiedzą to źle do tego podchodzisz ;3
Also Creative Aurvana Live! są w +/- tej cenie. Są słuchawkami zamkniętymi (jak dobrze pamiętam, chyba że coś się zmieniło o.o) grają w miarę czysto, jednak kopa pokazują dopiero po recablingu. Taniej dostaniesz otwarte/półotwarte HD668b które mają większą scenę więc do CS-a są w miarę, jednak na mieście w miarę słychać co się dzieje w okół (czasem jak gdzieś idę i nie skojarzę że to coś w utworze się dzieje to rozglądam się w okół xd) i bardziej pod gry zrobione hd 681 EVO mk2, nie miałem ich okazji słuchać więc nie wypowiem się. Możesz też nadszarpnąć trochę budżet i polować na nowe/używane HyperX Cloud 1.

Link to post
Share on other sites

Wracając do mojego tematu.

Słuchawki: http://www.morele.net/sluchawki-superlux-hd681-441057/

Mikrofon: http://www.morele.net/mikrofon-zalman-zm-mic1-294548/

 

I nie ma w tej cenie NIC lepszego do CS:GO tak?

Żadnych słuchawek z mikrofonem?

Ktoś może się wypowiedzieć jak ten zestaw się w CS sprawuje i czy przetrwa on dłuższy okres czasu?

Link to post
Share on other sites

Wracając do mojego tematu.

Słuchawki: http://www.morele.net/sluchawki-superlux-hd681-441057/

Mikrofon: http://www.morele.net/mikrofon-zalman-zm-mic1-294548/

 

I nie ma w tej cenie NIC lepszego do CS:GO tak?

Żadnych słuchawek z mikrofonem?

Ktoś może się wypowiedzieć jak ten zestaw się w CS sprawuje i czy przetrwa on dłuższy okres czasu?

Nic lepszego nie ma, z mikrofonem zaczynają się od ~230pln jak hmc631 czy HyperX Cloud 1 ;3

I tak przetrwają dłuższy okres czasu, oczywiście jeżeli nie będziesz nimi rzucał przez okno i o ściany z większą siłą, jak to każde słuchawki.

W cs-ie sprawują się bardzo dobrze w tym zakresie cenowym, chociaż to też zależy od karty dźwiękowej i ustawień w samej grze ;d

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, bo jak wiadomo w CS liczy się najbardziej to żeby usłyszeć kroki przeciwnika z jak najdalszej odległości i żeby jak najlepiej określić kierunek tych kroków, więc jeśli lepszych do tego właśnie celu nie ma to zaufam forumowiczom i je wezmę.

Czyli Creative HS 800 czy coś w tym stylu się przy nich chowają?

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, bo jak wiadomo w CS liczy się najbardziej to żeby usłyszeć kroki przeciwnika z jak najdalszej odległości i żeby jak najlepiej określić kierunek tych kroków, więc jeśli lepszych do tego właśnie celu nie ma to zaufam forumowiczom i je wezmę.

Czyli Creative HS 800 czy coś w tym stylu się przy nich chowają?

Chowają i to dość głęboko ;3 Głównie ze względu na to że słuchawki "gejmingowe" jak HS 800 (jeżeli się nie mylę powszechnie zwane Draco ?) stawiają na podbijanie bassu i zamkniętą budowę, przez co bardzo często tracą na walorach dźwiękowych, w tym pozycjonowaniu. Zazwyczaj takie konstrukcje są warte ~20pln a reszta to znaczek "fur smejmers" i firma czy tam opakowanie i reklama ;3

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tankerss za 99zł Creative HS-800, czyli Fatal1ty to wcale nie są tragiczne słuchawki. Są nieco przyciemnione lekko basowe, ale bez przesady, przynajmniej ten egzemplarz z Media Markt grał na tyle dobrze, że rozumiem jako tako ich zakup w tej cenie. Zamknięta buda, czy stonowany/ciemny dźwięk wcale nie oznacza pozbycia się detali czy słabego pozycjonowania, bo prawdę mówiąc wiem po sobie, że nawet na takich RR261 za 30zł dam radę ogarnąć wroga w Tetrisie :)

 

Wykonanie Fatal1ty plastikowo-bazarowe do bólu, ale teraz już nikt na to nie patrzy,,, Polecać nie polecam, ale nie mogę powiedzieć, że to kupa :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Tankerss za 99zł Creative HS-800, czyli Fatal1ty to wcale nie są tragiczne słuchawki. Są nieco przyciemnione lekko basowe, ale bez przesady, przynajmniej ten egzemplarz z Media Markt grał na tyle dobrze, że rozumiem jako tako ich zakup w tej cenie. Zamknięta buda, czy stonowany/ciemny dźwięk wcale nie oznacza pozbycia się detali czy słabego pozycjonowania, bo prawdę mówiąc wiem po sobie, że nawet na takich RR261 za 30zł dam radę ogarnąć wroga w Tetrisie :)

 

Wykonanie Fatal1ty plastikowo-bazarowe do bólu, ale teraz już nikt na to nie patrzy,,, Polecać nie polecam, ale nie mogę powiedzieć, że to kupa :)

Zwracam honor, dawno nie słyszałem już o nich i trochę się nazwa zapomniała x-x Also masz rację że one grają lepiej od pozostałych, i swego czasu sam korzystałem z nich do grania głównie w Quake 3 Arena i Live ;3 no i do słuchania techno/metalu :D Wykonaniem nie grzeszyły i często słyszałem od znajomych co je posiadali że przy mocniejszym uderzeniu coś tam pękało ale taśma zawsze pomagała.

Link to post
Share on other sites

@Fortyfikacja - na przyszłość lepiej załóż swój temat ;)

Do 200 zł dobrym wyborem będą faktycznie CAL! (rekabling opcjonalny, ale wskazany) lub Superlux 669 - to z zamkniętych. Jeśli chcesz trochę przyoszczędzić to Takstar HD2000.

Otwarte lub półotwarte - Superlux HD 668B lub Takstar TS-681 - obydwa modele tylko zyskują przy dobrej karcie muzycznej, ale już na starcie powinno być ok.

Mikrofon jak u autora - ZM-MIC1 (przypinany) lub Trust Starzz (biurkowy).

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za rady i uświadomienie mi, żeby nie kierować się rankingiem na sklepach internetowych.

I jeszcze tak zapytam , bo kolega chce kupić  hyperx cloud 1.

Co myślicie o tych słuchawkach? Są lepsze w tej cenie?

Edytowane przez marcin325
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...