Skocz do zawartości

Audigy SB0090-Jakie stery ? Oryginalne czy zmodowane ?


Recommended Posts

Witajcie

Jako że niedługo przyjedzie do mnie Sound Blaster Audigy SB0090 GOLD

to mam pytanie

jakie stery najlepiej wgrac ? Oryginalne z płytki albo ściagniete z neta ?

czy też może zmodowane ? ale które bo jest kilka , sciągłem juz za wczasu stery od Daniel K . ( można o nim poczytac na necie , podobno świetne stery )

YouP-PAX ( też podobno udane )

KX Project ( tu podobno brak obslugi EAX czyli w grach będzie kicha )

 

więc ktore ??

Oryginalne Creative , Daniel K. , YouP-PAX czy też KX Project

jeśli ktos tez miał styczność z tymi sterami to prosze o refleksje , uwagi mile widziane ;)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie stery od Daniela brzmią najlepiej, tyle, że ja mam A2ZS. Lepszy bas i tony wysokie. Stery daniela są "modyfikowane", względem sterów oryginalnych, a nie tworzone od pewnych podstaw co do brzmienia. Słuchałem muzyki na innych sterach jak YouP-PAX czy KX, ale muzyka na nich jakoś tak dennie brzmiała, a moze to ja nei potrafiłem tego skonfigurować :] Jednak oryginały instaluje, albo stery od Daniela i po tym wszystko gra jako tako, trzeba tylko skonfigurować parę małych opcji, a na sterach wymienionych wyżej nie wiadomo za co się zabrać ;)

Link to post
Share on other sites

wgrałem te stery i wydaje się być wszystko w porządku

Audigy SupportPack 3.8

 

powiedzcie mi czy dafaultowe ustawienia są w miare najlepsze ? czy jakoś lepiej można to ustawic ? i zauwazylem dziwną przypadłośc . w THX Setup Console karta jest widoczna jako SB Audigy [E880] czy tak ma być ?? probowałem jeszcze podłaczyc do wejscie słuchawki i glosniki ale mozna tylko jedno z nich bo drugie jest niesłyszalne , czy u was tez tak ??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...