Skocz do zawartości

Gdzie najdalej byliście na wakacjach


Recommended Posts

Wcale tak duzo to nie kosztuje... Jeśli leciesz z biurem to owszem. Zapłacisz im sporo ale można samemu o wiele taniej oraz równie ciekawie sobie zorganizować takie wakacje.... Na przykład zobacz sobie jakie promocje na loty oferuje linia KLM:

http://bit.ly/karaibyfajne

 

Lecisz z nimi za niecale 2000 zł w dwie strony do wielu egzotycznych krajów takich jak Tajlandia czy Indie. Na miejscu jest juz mega tanio. Powinieneś jednak liznąć trochę angielskiego. 

Link to post
Share on other sites

Wietnam fajny, chociaz ja przebywałem głownie w mieście Ho Chi Minh i o reszcie kraju wiele nie powiem. Dobe w hotelu na plaży spedziłem. Woda słona jak nie wiem co i duze fale. Nie szło pływać.

Jedzenie ogolnie kiepskie:D To jednak biedny kraj.. Takie miałem wrażenie.. Jedza jakieś liście i to co na polu można znaleść, gęsine z taką grubą skóra że pogryść nie idzie, kurczaki sa bardzo małe, pociachane razem z kośćmi, i też wszystkie fragmenty dają takie co w polsce sie wyrzuca. W restauracjach tez raczej nie za specjalnie..  ośmiornice mi nie smakują, jakiegoś kraba jadłem też, to wiadomo niewiele mięsa.. Ciast i deserów to tam raczej nie ma w restauracjach. Ceny myśle ze tylko nieznacznie mniejsze niz w Polsce, pomijając Warszawe.

Zupy noodle były w miare dobre, chociaż też można było w nich znaleść mieso typu salceson, czy cos w tym rodzaju.

W klubie mi sie bardzo dobrze bawiło, chociaż nikt nie potrafił po angielsku rozmawiać.. Z pół godziny próbowałem sie dogadać co za ile.. W koncu przetraciłem z 400 pln na alkohol i napiwki.. Na drugi dzien po południu zasłabłem w hotelu i zawieźli mnie do szpitala.. Całkiem ciekawe przeżycie.

Wetnamczycy super ludzie, tylko właśnie z angielskim słabo..

 

Ho Chi Minh porównałbym do miasta Łodzi a Bangkok do Warszawy :D ja wole Wietnam. Bardziej sie odnajduje w takich klimatach.. Atmosfera, klimat , codzienne życie, nie idzie tego na zdjeciach oddać.. A dzieje sie tam dużo..

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...