Skocz do zawartości

Sprzedam Palit GTX 770 4gb


Recommended Posts

Sprzedam Palita gtx 770 z 4gb pamięci. Karta spisywała się świetnie, gry typu GTA V Fallout 4 czy BF4 działają w 60 fps przy ustawieniach b.wysokie/wysokie. Karta kupiona 20.11.2013 i nie pamiętam czy ma dwa czy trzy lata gwarancji. Jeżeli jej nie ma to daje od siebie tydzień na rozruchu. Daje wszystko co jest w komplecie. Cena jaka mnie interesuje to 950 zł + koszt wysyłki. Najchętniej odbiór osobisty na terenie Warszawy i Legionowa.

44feecc5d9446bb0cd1b21241c688a67.jpg449724e645a2f15f812894589b87b636.jpg28119f0d25361a2233537b1c447a6b5a.jpg276706de1af33d95fb707dc278d7d19f.jpg

Link to post
Share on other sites

bez obrazy do linków z gtx770 2gb za 900 zł - ale takich ludzi którzy by to kupili - nie ma.

2gb wersje chodzą za 799 a nie w takiej kasie - tym bardziej od palita....

 

za 950 zł to się kupuje r9 290 która niszczy gtx770 4gb pod każdym względem... konkurentem tej karty jest 280x z 3gb pamięci któego bez problemu kupisz za 700-750 zł :)

Link to post
Share on other sites

Kolega wkleił aukcje aktualne a nie zakończone - niech wklei takie a wtedy będzie to wiarygodne.

 

Realna cena sprzedaży to jakieś 850 pln - ale problemem może być brak gwaracji .. 

 

Za 950 z nvidii to już można kupić GTX 780 na gwarancji - zresztą na forum była kilka dni temu :)

Link to post
Share on other sites

Panowie nie wiedziałem za ile wystawić bo dawno się nie interesowałem więc kierowalem się cenami z allegro. To jest forum i nikt nikomu nie każe kupować. Skoro mówicie że ta karta nie jest tyle warta to spokojnie, myślę że ktoś zainteresowany kupnem da swoją propozycję i można się dogadać, też jestem użytkownikiem. Dzięki za podpowiedź co do ceny, 850 było by ok?

Link to post
Share on other sites

Panowie nie wiedziałem za ile wystawić bo dawno się nie interesowałem więc kierowalem się cenami z allegro. To jest forum i nikt nikomu nie każe kupować. Skoro mówicie że ta karta nie jest tyle warta to spokojnie, myślę że ktoś zainteresowany kupnem da swoją propozycję i można się dogadać, też jestem użytkownikiem. Dzięki za podpowiedź co do ceny, 850 było by ok?

Masz rację z tym, że forum to troche inne ceny niż allegro ale pamiętaj o tym żeby nie przesadzić. Są ludzie którzy na forach siedzą tylko po to by naciągać innych i zbijać ceny. Początkowa cena była zbyt wysoka, ustal nową i tego się trzymaj bo jak tak dalej pójdzie to ktoś Cię z błotem zmiesza za to że chcesz 300zł za tą kartę i to będzie wg niego "za dużo".

Link to post
Share on other sites
Masz rację z tym, że forum to troche inne ceny niż allegro ale pamiętaj o tym żeby nie przesadzić. Są ludzie którzy na forach siedzą tylko po to by naciągać innych i zbijać ceny. Początkowa cena była zbyt wysoka, ustal nową i tego się trzymaj bo jak tak dalej pójdzie to ktoś Cię z błotem zmiesza za to że chcesz 300zł za tą kartę i to będzie wg niego "za dużo".

No dokładnie kiedyś trochę bardziej w tym siedziałem a teraz właśnie zasugerowalem się allegro. Ale koledzy normalnie zareagowali powiedzieli jak ludzie ze za dużo na spokojnie więc cena też się zmieniła.

Link to post
Share on other sites

Co to za ceny tyle kasy za 2 letnią kartę bez gwarancji? Za 850 zł mamy gtx 960 z 4 gb karta bardzo oszczędna i z nową gwarancją.

ciekawe, jeśli składasz kompa w innym dziale i jako grafikę proponujesz gtx 960 to zostajesz zmieszny z błotem

"bo karta droga i słaba ogólnie zawód a wersja 4gb to już kompletnie nieopłacalna" ale jak się ciśnie kogoś o obniżenie ceny to nagle podawana jest jako wzór ;) 

 

950zł to faktycznie była przesada bo za 1000 chodzą już choćby 780siątki. Stówa w dół i pójdzie tak jak Ci doradzali. 

Link to post
Share on other sites

ciekawe, jeśli składasz kompa w innym dziale i jako grafikę proponujesz gtx 960 to zostajesz zmieszny z błotem

"bo karta droga i słaba ogólnie zawód a wersja 4gb to już kompletnie nieopłacalna" ale jak się ciśnie kogoś o obniżenie ceny to nagle podawana jest jako wzór ;)

 

950zł to faktycznie była przesada bo za 1000 chodzą już choćby 780siątki. Stówa w dół i pójdzie tak jak Ci doradzali. 

Cena w pierwszym poście została obniżona do 850 do negocjacji :-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...